Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Wzrost modela:

Latarka czołowa Ledlenser HF6R Core Red - 800 lumenów

Wysyłka: w 24 godziny Dostawa: gratis
279,00 zł
Sugerowana cena producenta 329,00 zł
Dostępne warianty produktu:
Kup na raty: 27,90 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 27 punktów = 13,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
279,00 zł

Latarka czołowa wyposażona w trzy diody Xtreme LED, które zapewniają strumień światła o mocy do 800 lumenów i zasięg do 160 metrów. W trybie najniższym (20 lumenów) może świecić nieprzerwanie przez 60 godzin.

Zastosowana w modelu Signature technologia Smart Light (SLT) gwarantuje aż cztery różne tryby pracy (boost, high, mid, low power), a zmienna ogniskowa umożliwia regulację światła od skupionego o dużym zasięgu do mocno rozproszonego. Latarkę rozbudowano ponadto o światło czerwone zachowujące naturalne dla ludzkiego oka widzenie w nocy.

Model ten ma również wbudowaną blokadę transportową zapobiegającą przypadkowemu włączeniu się światła, tryb Backup Mode automatycznie zmniejszający moc lumenów, gdy poziom baterii spadnie poniżej 25% oraz funkcję pamięci, dzięki której latarka przy ponownym włączeniu używa ostatnio zastosowanych ustawień.

Wykonana została ze stopu aluminium i poliwęglanu, co zapewnia jej wytrzymałość na upadki z wysokości do 2 metrówKlasa szczelności IP68 gwarantuje pyłoszczelność oraz odporność na zachlapania, a nawet całkowite zanurzenie.

Źródło zasilania stanowi akumulator Li-Po 3,7 V o pojemności 2000 mAh. Magnetyczny kabel ładujący USB-C umożliwia szybkie ładowanie przy użyciu np. ładowarki samochodowej, komputera czy powerbanka. Wskaźnik stanu baterii ułatwia zarządzanie czasem pracy latarki.

Elastyczna opaska o regulowanej długości pozwala na zamocowanie latarki na głowie lub hełmie. Komfort noszenia zwiększa dodatkowa silikonowa podkładka mocowana do tylnej części obudowy.

Tryb pracy / moc / zasięg / czas świecenia:
- Boost / 800 lumenów / 160 metrów / -,
- Power / 500 lumenów / 140 metrów / 3 h,
- Mid Power / 250 lumenów / 80 metrów / 6 h,
- Low Power / 20 lumenów / 25 metrów / 60 h.

W zestawie znajdują się:
- podkładka silikonowa,
- adapter Connect,
- magnetyczny kabel ładujący USB-C.

Dane techniczne
Kolor: Red
Materiał: stop aluminium, PC
Źródło światła: 3x dioda Xtreme LED
Maksymalna moc światła: 800 lm
Maksymalny czas pracy: 60 h
Zasilanie: akumulator litowo-jonowy 3,7 V 2000 mAh
Waga: 126 g
Producent: Ledlenser, Niemcy

Ledlenser


Militaria.pl jest dystrybutorem marki Ledlenser.


Ledlenser to niemiecka marka założona w 1993 roku w Solingen, która stała się jednym z liderów w dziedzinie przenośnych źródeł światła. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji latarek ręcznych oraz czołowych, wyróżniających się niezawodnością, mocą i precyzją wykonania. Firma zdobyła uznanie dzięki innowacjom, takim jak opatentowany system Advanced Focus System (AFS), pozwalający na płynną regulację strumienia światła od szerokiej wiązki po skupiony punkt, czy Smart Light Technology (SLT), która umożliwia dopasowanie trybów świecenia do indywidualnych potrzeb. Produkty Ledlenser wybierane są przez służby ratunkowe, wojsko, profesjonalistów z wymagających branż, a także miłośników outdooru i sportów ekstremalnych. Marka rozwija własne patenty i centra badawcze, co pozwala jej nieustannie podnosić standardy w branży oświetlenia przenośnego.

Więcej informacji
Maksymalny strumień światła 800 lumenów
Wiązka światła regulowana
Tryby świecenia Tak
Czas pracy w trybie wysokim 3 godz.
Czas pracy w najsłabszym trybie 60 godz.
Typ zasilania Wbudowany akumulator
Akumulator w zestawie Tak
Materiał obudowy aluminium
Klasa wodoszczelności IP 68
Klips w zestawie Nie
Opaska na głowę Tak
Etui w zestawie Nie
Długość 85 mm
Średnica 72 mm
Waga 126 g
EAN 4058205034340
Kod producenta 502967
Producent Ledlenser
Oceń ten produkt jako pierwszy
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj