Solidnie wykonany, nie wielki łom o wielkim potecjale . Zagościł na dobre w EDC . Polecam
Funkcjonalny multitool o kompaktowych rozmiarach wykonany ze stopu tytanu o wysokiej wytrzymałości, odporności na korozję i temperaturę.
Przednia część może być wykorzystywana jako narzędzie do podważania. Dodatkowe funkcję to: miarka, otwieracz do kapsli oraz klucz sześciokątny w pięciu rozmiarach (10 mm, 8 mm, 6,35 mm, 6 mm, 5 mm).
Wygodne przenoszenie zapewnia tytanowy klips umożliwiający przymocowanie toola do paska lub do krawędzi kieszeni. Na uwagę zasługuje również estetyczne wykończenie w postaci miedzianej wkładki, którą przykręcono śrubkami typu torx w kolorze niebieskim.
W zestawie z multitoolem znajduje się nylonowa smycz.
Dane techniczne
Materiał: stop tytanu
Wymiary: 115 x 22 mm
Grubość: 9,4 mm
Waga: 50 g
Producent: Olight, PRC
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Olight w Polsce.
Olight to renomowana marka, która od 2006 roku rewolucjonizuje rynek oświetlenia przenośnego, oferując innowacyjne latarki o szerokim zastosowaniu. W jej ofercie znajdują się latarki o dużej mocy przeznaczone dla służb mundurowych, mniejsze modele taktyczne, z montażem na broń, jak i kompaktowe latarki do codziennego noszenia. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wysokiej jakości materiałów oraz wydajnych diod LED, Olight tworzy produkty, które wyróżniają się mocą, ergonomią i funkcjonalnością. Firma zdobyła uznanie na całym świecie, posiadając ponad 1200 patentów i zdobywając liczne nagrody, w tym prestiżowe iF Design Awards i Red Dot Awards. Olight to marka, która stale dąży do doskonałości, reagując na potrzeby i uwagi użytkowników.
| EAN | 6974931440089 |
|---|---|
| Kod producenta | OTACLE 2 GRAY |
| Producent | Olight |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Mały zgrabny łom EDC idealny w codziennym miejskim środowisku.
-
Doskonale małe narzędzie idealne do codziennego EDC ...jak wszystie drobiazgi od Olight. Sprawuje się wyśmienicie. Polecam!
-
Małe a cieszy. Fajny podręczny gadżet.
-
Lekki łomik ale ma moc , wykonany też klasa
Brak opinii