Namiot 2-osobowy Husky Bizam 2 Classic - Green
Dwuwarstwowy namiot turystyczny o konstrukcji igloo z wygodną przestrzenią przeznaczoną dla dwóch osób oraz bagaż. Wejście ma podwójne zamknięcie: pełną osłonę i moskitierę. Wewnętrzny stelaż pozwala na szybkie i sprawne rozłożenie namiotu.
wodoodporność 3000 mm/m2, otwory wentylacyjne i moskiteria
Zewnętrzna powłoka namiotu to lekki, odporny na rozdarcia poliester 185T. Tropik pokryty powłoką poliuretanową zapewnia wodoodporność na poziomie 3000 mm/m2, został również zabezpieczony powłoką UV, chroniąć materiał przed promienowaniem ultrafioletowym. Otwory wentylacyjne w szczytowej części namiotu zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegając kondensacji wilgoci i poprawiając komfort snu.
Wewnętrzna część namiotu została wykonana z wytrzymałego i elastycznego nylon 190T o właściwościach termoizolacyjnych z dodatkową moskitierą. Podłoga natomiast z odpornego na ścieranie warstwowego polietylenu pokrytego powłoka poliuretanową, poprawiającą właścwiości wodoodporne.
Wnętrze namiotu wyposażono w dwie siatkowane kieszenie umieszczone po lewej i prawej stronie, a także półkę w górnej części. Lekki składany stelaż z wykonany z laminatu nadaje całej konstrukcji sztywność.
Elementy zestawu
- zestaw naprawczy
- torba kompresyjna
- stalowe szpilki
Najważniejsze cechy
- przeznaczony dla 2 osób
- odporny na rozdarcia poliester 185T
- wytrzymały i elastyczny nylon 190T
- wodoodporność na poziomie 3000 mm/m2
- tropik z powłoką poliuretanową
- otwór wentylacyjny
- moskitiera
- kieszenie i półka
- worek kompresyjny
| Waga | 3200 g |
|---|---|
| Wymiary rozłożonego | 145 x 290 x 125 cm |
| Wymiary złożonego | 50 x 15 cm |
| Wentylacja | Tak |
| Liczba osób | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Przedsionek | Tak |
| Materiał tropiku | Poliester 185T |
| Materiał sypialni | Nylon 190T |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Liczba wejść | 1 |
| Tropik | Tak |
| Konstrukcja namiotu | Kopułowy (igloo) |
| Moskitiera | Tak |
| Stelaż | Laminat |
| Kieszenie do przechowywania ekwipunku | Tak |
| Ochrona UV | Tak |
| Śledzie / szpilki w zestawie | Śledzie stalowe |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm/m2 |
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
| Kolor główny | Green |
| EAN | 8592287085372 |
| Kod producenta | HY-1H0-8266 |
| Producent | Husky |
| EAN |