Namiot 3-osobowy Husky Bird 3 - Classic Green
Namiot 3-osobowy, który dzięki zastosowaniu lekkich materiałów, stanowi dobry wybór dla turystów chcących obniżyć wagę swojego plecaka do minimum. Dzięki zastosowanym materiałom doskonale sprawdza się w zróżnicowanych warunkach, zapewniając komfort i ochronę.
Wytrzymała konstrukcja
Część zewnętrzną wykonano z poliesteru 185T, który charakteryzuje się lekkością, odpornością na rozdarcia i niekorzystne warunki atmosferyczne. Pokrycie tropiku powłoką poliuretanową zapewnia wodoodporność na poziomie 3 000 mm/m2 słupa wody. Materiał jest odporny na promieniowanie UV, zachowując swoje kolory oraz strukturę nawet przy długotrwałym użytkowaniu.
Część wewnętrzną wykonano z nylonu 190T cechującego się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, elastycznością oraz właściwościami termoizolacyjnymi. Podłogę wykonano z polietylenu pokrytego powłoką poliuretanową, która zapobiega przenikaniu wody do środka. Odpowiednią cyrkulację powietrza umożliwia otwór wentylacyjny umieszczony pod sufitem. Zapobiega to skraplaniu się wilgoci i zapewnia komfortowe warunki snu.
Stelaż namiotu wykonany został z włókna szklanego pokrytego laminatem.
Elementy zestawu
- namiot
- zestaw śledzi
- zestaw naprawczy
- worek kompresyjny
Najważniejsze cechy
- namiot 3-osobowy
- wykonany z lekkich materiałów
- wodoodporność na poziomie 3 000 mm/m2
- materiał odporny na promieniowanie UV
- powłoka poliuretanowa
- otwór wentylacyjny
- moskitiera
- worek kompresyjny
- zestaw naprawczy
| Waga | 3,6 kg |
|---|---|
| Wymiary rozłożonego | 185 × 300 × 125 cm |
| Wymiary złożonego | 45 x 15 cm |
| Wentylacja | Tak |
| Liczba osób | 3 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Przedsionek | Nie |
| Materiał sypialni | Nylon 190T |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Liczba wejść | 1 |
| Tropik | Tak |
| Konstrukcja namiotu | Kopułowy (igloo) |
| Okno | Nie |
| Moskitiera | Tak |
| Stelaż | Włókno węglowe |
| Kieszenie do przechowywania ekwipunku | Tak |
| Ochrona UV | Tak |
| Śledzie / szpilki w zestawie | Śledzie stalowe |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm/m2 |
| EAN | 8592287072273 |
| Kod producenta | HY-1H0-7720 |
| Producent | Husky |
| EAN |