WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40% | Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Okulary taktyczne Bolle Tryon - Clear Platinum

Ocena:
99% of 100

Ten produkt należy do Wakacyjnej Wyprzedaży

Produkt archiwalny
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 37
  • cechy i technologie
  • Warto dokupić

Okulary taktyczne Bolle Tryon - Clear Platinum

Lekkie i wytrzymałe okulary ochronne w sportowym stylu. Wysoki komfort noszenia zapewniają elastyczne oprawki i wygodny mostek. Konstrukcja została pozbawiona dolnej i bocznej części ramy, dzięki czemu pole widzenia nie jest ograniczone.

 

Soczewki z poliwęglanu, powłoka Platinum

Model wyposażono w soczewki Curve 8 Clear wykonane z poliwęglanu o grubości 2,2 mm i przepuszczalności światła na poziomie 90%. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Obie strony szkieł pokryto powłoką Platinum, która ogranicza parowanie i zabezpiecza przed zarysowaniami.

rama z poliwęglanu i tworzywa TPR

Rama okularów została wykonana z wytrzymałego połączenia poliwęglanu i tworzywa TPR. Konstrukcja została pozbawiona dolnej i bocznej części ramy, co zapewnia szerokie, nieograniczone pole widzenia, a wygodny, elastyczny mostek poprawia dopasowanie do twarzy.

Klasa wytrzymałości F, EN166 i EN170

Okulary spełniają atestowaną klasę wytrzymałości F, co gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w wyniku bezpośredniego uderzenia (obiekt 6 mm o wadze 0,86 g poruszający się z prędkością do 45 m/s). Dzięki normie T zabezpieczają także przed cząsteczkami o dużej prędkości w ekstremalnych temperaturach. Ponadto model spełnia normy EN166 oraz EN170 i został wykonany zgodnie z europejskim certyfikatem CE.

Najważniejsze cechy

  • soczewki z poliwęglanu
  • powłoka Platinum
  • przepuszczalność światła 90%
  • rama z poliwęglanu oraz tworzywa TPR
  • elastyczny mostek
  • klasa wytrzymałości F
  • norma EN166 i EN170
Bolle


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Bolle.


Bolle to francuska marka z ponad 130-letnią historią, specjalizująca się w produkcji okularów przeciwsłonecznych, gogli narciarskich, okularów ochronnych oraz kasków sportowych. Założona w 1888 roku w Oyonnax, firma od początku stawiała na innowacyjność i precyzję wykonania. Znana jest z zaawansowanych technologii, takich jak soczewki fotochromowe, powłoki antyfog Platinum czy rozwiązania zwiększające kontrast widzenia. Produkty marki spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, w tym EN166, ANSI i MIL-PRF, co czyni je wyborem zarówno dla sportowców, jak i służb mundurowych.

Więcej informacji
Materiał szkieł Poliwęglan
Materiał oprawki Poliwęglan
Kolor oprawki Czarny
Kolor szkieł Przezroczysty
Klasa wytrzymałości F
Polaryzacja Nie
Filtr UV Tak
Przyciemnienie Nie
EAN 3660740008260
Kod producenta TRYOPSI
Producent Bolle
Ocena:
99
4.95/5
Opinie: 37
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj
TPR feature
TPR
Powłoka Platinum  feature
Powłoka Platinum
EN166 feature
EN166
EN170 feature
EN170