Nie ma portu USB-C. W XXI wieku stał się standardem, tutaj Niemcy pożałowali kasy jest port micro USB i USB-A do ładowania innych urządzeń. Powinien być umieszczony w obudowie port USB-C do ładowania power banku jak również do ładowania z power banku innych urządzeń. Port USB-A może zostać jako alternatywa dla osób nie posiadających kabla USB-C - USB-C
Trwały i wydajny powerbank z serii Flex od firmy Ledlenser wyposażony w jeden port wyjściowy USB-A. Produkt jest kompatybilny z latarkami Ledlenser F1R, H8R, MH10, MH11, ML6, ML6 Connect WL, ML6 Warm Light, MT10, NEO10R, P6R Core, P6R Signature, P6R Work, P7R, PL6, iA6R, iH11R, iH8R.
Urządzenie może pełnić cztery funkcje:
- powerbanku,
- szybkiej ładowarki ze wskaźnikiem poziomu naładowania akumulatorów,
- bezpiecznego schowka na ogniwa 18650,
- Niezależnego wyświetlacza do kontrolowania poziomu baterii.
Obudowa został wykonana z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia materiału, który dodatkowo wyróżnia się doskonałą ochroną przed wodą i kurzem (certyfikat IP65). Kieszonkowe wymiary umożliwiają wygodny transport.
Zestaw zawiera:
- powerbanka Flex 7,
- 2x akumulatory 18650 o pojemności 6800 mAh,
- przewód USB.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: PC
Wodoszczelność: IP65
Całkowite napięcie akumulatora 3.6 V
Całkowita pojemność baterii: 6800 mAh
Całkowita energia akumulatora: 24,68 Wh
Max. moc wejściowa: 5 V/2 A
Max. moc wyjściowa: 5 V/2,4 A
Port wyjściowy: USB-A
Port wejściowy: Micro USB
Wymiary: 47 x 109 x 26,5 mm
Waga: 164 g
Producent: Ledlenser, Niemcy
Militaria.pl jest dystrybutorem marki Ledlenser.
Ledlenser to niemiecka marka założona w 1993 roku w Solingen, która stała się jednym z liderów w dziedzinie przenośnych źródeł światła. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji latarek ręcznych oraz czołowych, wyróżniających się niezawodnością, mocą i precyzją wykonania. Firma zdobyła uznanie dzięki innowacjom, takim jak opatentowany system Advanced Focus System (AFS), pozwalający na płynną regulację strumienia światła od szerokiej wiązki po skupiony punkt, czy Smart Light Technology (SLT), która umożliwia dopasowanie trybów świecenia do indywidualnych potrzeb. Produkty Ledlenser wybierane są przez służby ratunkowe, wojsko, profesjonalistów z wymagających branż, a także miłośników outdooru i sportów ekstremalnych. Marka rozwija własne patenty i centra badawcze, co pozwala jej nieustannie podnosić standardy w branży oświetlenia przenośnego.
| EAN | 4058205019224 |
|---|---|
| Kod producenta | 502125 |
| Producent | Ledlenser |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 8
-
-
Lekki i mały. Przy tym dość duża pojemność. Konstrukcja solidna. Działa od pół roku
-
Dobry, lekki. Fajnie, że może służyć jako ładowarka do dedykowanych akumulatorów oraz power bank. Do podładowania smarta (choć mojego Cat do końca nie naładuje) Ale bakam E-Papierosy i w terenie śmiało mi dwa/trzy razy E-Fajurkę naładuje. Firma Solingen, Germany ! 7 lat gwarancji po zarejestrowaniu na stronie. No obaczymy.
-
Niezbędny gadżet na dłuższe wypady, u mnie na razie spełnia tylko rolę powerbanku, ale z czasem dokupię dodatkowe baterie i latarkę do nich
-
Kilka praktycznych funkcji. Dobry towarzysz na wyprawy.
-
Świetne wykonanie, konstrukcja trwała, bardzo przydatne
-
Trochę drogi ale ogólnie spoko
-
mega dobry powerbank używam go do różnych zastosowań ale i tak w wiekszosci słuzy mi jako zwykły powerbank
Brak opinii