Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E

Ocena:
98% of 100
Wysyłka: Brak towaru Dostawa: Gratis
449,00 zł
Dostępne warianty produktu:
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
  • Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 467
  • Warto dokupić
449,00 zł

Pneumatyczny rewolwer obronny strzelający kulami gumowymi i pieprzowymi kalibru .50, czyli 12,7 mm. HDR 50 - Home Defense Revolver stworzony został z myślą o obronie miru domowego, sprawdzi się też jako narzędzie samoobrony w samochodzie i w innych sytuacjach poza domem.

 

Rewolwer HDR 50 oferowany w dystrybucji Militaria.pl jest niemal dwukrotnie mocniejszy niż wariant przeznaczony na rynek niemiecki. Energia kinetyczna wystrzelonego pocisku wynosi aż 11 J, co jest wartością wyższą niż w przypadku wycofanych ze sprzedaży rewolwerów hukowo-kinetycznych typu Zoraki, Ekol Viper i Major Eagle. Siła uderzenia kulki jest boleśnie odczuwalna nawet przez grubą odzież! Zobacz video:Dostępny bez zezwolenia.

HDR 50 zasilany jest jedną kapsułą 12 g CO2 umieszczaną w rękojeści. Cylindryczny magazynek rewolweru umożliwia załadowanie 6 kul.

W modelu HDR 50 zastosowano system szybkiego przebicia kapsuły:
- po umieszczeniu naboju CO2 nie zostaje on przebity,
- dopiero po uderzeniu w dolną część nakrętki kapsuła zostaje przebita i rewolwer jest gotowy do użycia.

Dzięki zastosowaniu tego systemu, rewolwer z pełną kapsułą CO2 można przechowywać załadowany i gotowy do użycia wtedy kiedy będzie potrzebny.

Ważnym atutem tego modelu jest możliwość strzelania różnymi rodzajami kul. Użytkownik może załadować magazynek kulami gumowymi, gumowo-metalowymi, pieprzowymi, proszkowymi, pociskami precyzyjnymi lub zestawem mieszanym łączącym kilka rodzajów pocisków. Dzięki temu rewolwer sprawdzi się nie tylko w samoobronie, ale także jako broń treningowa o możliwościach analogicznych do ASG i paintballu. Duża moc rewolweru zapewni też wiele emocji podczas rekreacyjnego strzelania do tarcz sylwetkowych i niszczenia improwizowanych celów.

Rewolwer wyposażony jest w stałe mechaniczne przyrządy celownicze: muszkę oraz szczerbinkę.

Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć rewolwer w dodatkowe akcesoria takie jak podlufowy miotacz gazu pieprzowego, latarkę lub laserowy wskaźnik celu.

Nad lufą umieszczona została druga szyna RIS, dedykowana do montażu celownika kolimatorowego. Zastosowanie kolimatora pozwala na bardzo szybkie obranie celu i oddanie strzału.

Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Kaliber: .50 cala (12,7 mm)
Amunicja: kule gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Pojemność magazynka: 6 kul
Prędkość początkowa: 135 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17 J
Zasięg skuteczny: 15 m
Napęd: 12 g kapsuła CO2
Długość całkowita: 250 mm
Waga: 675 g
Kolor: czarny
Producent: Umarex, Niemcy

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E to numer jeden w ofercie sklepu Militaria.pl. Rewolwer ten jest szczególnie lubiany wśród naszych klientów, głównie za bardzo dobry stosunek jakości do ceny. HDR 50 to rewolwer stworzony z myślą o samoobronie, ale sprawdzi się też do rekreacyjnego strzelania do tarcz i innych celów. Wyposażono go w bębnowy magazynek, w którym mieści się 6 kul, a na jednej kapsule CO2 oddaje aż 18 strzałów. Dzięki takiej budowie magazynka, możesz dowolnie mieszać ze sobą kule gumowe, gumowo metalowe, a nawet kule z gazem pieprzowym! Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, takie jak system przebicia kapsuły CO2 w dowolnym momencie sprawia, że Rewolwer HDR 50 jest gotowy do użycia w każdej sytuacji!

Daniel, doradca klienta Militaria.pl
Więcej informacji
Kaliber .50 "
Napęd CO2 12G
Rodzaje kul kule gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Prędkość początkowa 135 m/s
Pojemność magazynka 6 kul
Długość całkowita 250 mm
Waga 675 g
Cechy dodatkowe Energia kinetyczna pocisku poniżej 17 J
EAN 4000844652843
Kod producenta 2.4758
Ocena:
98
4.9/5
Opinie: 467
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj