Jestem bardzo zadowolony z tego termosa. Bardzo dobrze utrzymuje temperaturę. Zrobiłem test z gorącą herbatą. Po 12 h herbata bardzo gorąca. Po 24 h nadal gorąca po 36 h ciepła, nie jakaś letnia , ale nadal dość ciepła. Naprawdę polecam ten termos. Używam go codziennie na budowie. Mój egzemplarz o poj . 0.7 L wystarcza mi spokojnie na cały dzień, są to 3 szklanki herbaty.
Termos o pojemności 750 ml wykonany z trwałej stali nierdzewnej pokrytej ochronną, przeciwodblaskową powłoką w kolorze Olive. Zapewnia utrzymywanie temperatury płynów zarówno zimnych, jak i gorących (temperatura wrzącej wody spadła po 11 h do 70 stopni Celsjusza - test przeprowadzony w -18 stopniach Celsjusza).
Termos cechuje się podwójnymi ściankami wypełnionymi próżniową izolacją. Wyposażony jest w zakręcany szczelny korek. Duży otwór wlewowy umożliwia szybkie napełnianie. Stalowa, gwintowana zakrętka może posłużyć jako kubek o pojemności 100 ml.
Wykonanie ze stali nierdzewnej oraz konstrukcja wolna od aluminium i związków BPA sprawiają, że termos jest odporny na pochłanianie smaków i zapachów oraz nie zmienia smaku i zapachu przenoszonych cieczy.
Dane techniczne
Kolor: Olive
Pojemność: 750 ml
Wysokość: 270 mm
Średnica: 85 mm
Materiał: stal nierdzewna AISI 201
Waga: 450 g
Producent: M-Tac, Ukraina
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki M-Tac.
M-Tac to ukraińska marka, która powstała w 2005 roku w Kijowie, początkowo specjalizując się w akcesoriach airsoftowych. W wyniku dynamicznych zmian w kraju, firma szybko rozwinęła swoją ofertę, wprowadzając odzież i wyposażenie taktyczne. Produkty M-Tac zostały zaprojektowane, by sprostać wymaganiom ekstremalnych warunków - testowane w Arktyce, na frontach wojennych i w ciężkich warunkach survivalowych. Do produkcji wykorzystuje najlepsze materiały od światowych marek, m.in. Polartec®, MultiCam Pattern® czy Cordura®. Markę wyróżnia jej popularność wśród ukraińskich służb mundurowych, a także wśród aktywnych pasjonatów outdooru na całym świecie.
| EAN | 5903886812048 |
|---|---|
| Kod producenta | 60055001 |
| Producent | M-Tac |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 3
-
-
Termos M-tac 0.7 dobrze trzyma ciepło, jest lekki a zarazem masywny, wykonany z bardzo dobrych materiałów, fajny desing militarny. Godny polecenia ludziom lasu.
-
Bardzo fajny termos w militarnej stylistyce. Długo utrzymuje temperaturę napojów. Pojemność w sam raz. Wykonanie dobre, widać że to jakościowy produkt. Polecam.
Brak opinii