Świetny produkt, zdecydowanie warto go mieć! Wygląda bardzo dobrze, a jej pojemność robi wrażenie. Osobiście bardziej podoba mi się większy model tej torby, ten na 27 litrów, również od Helikona. Niemniej jednak ta wersja też jest bardzo dobra i posiada wygodne rączki do noszenia. Bez problemu udźwignie około 10 kg. Jedyny minus to pas naramienny bez możliwości regulacji długości, więc lepiej sprawdzi się dla wyższych osób. Oczywiście można zrobić supeł lub dodać regulator, jeśli dysponuje się odpowiednią klamrą. Załączam zdjęcie!