- Strona główna
-
Outdoor
-
Survival, bushcraft, turystyka
-
Notesy i długopisy
- Długopisy
- Długopis Olight O'Pen Mini - Red
Długopis Olight O'Pen Mini - Red

- opis
- dane techniczne
- Opinie 25
- Warto dokupić
Długopis wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium pokrytego powłoką ochronną w kolorze czerwonym. Pewny chwyt zapewniają ergonomiczne wycięcia pod palce.
Wyposażony został w prostą w obsłudze zapadkę blokująca wkład. Niewielkie rozmiary pozwalają na wygodne umieszczenie długopisu np. w kieszeni koszuli lub spodni.
Codzienne przenoszenie ułatwia sprężysty klips.
Dane techniczne
Kolor: Red
Materiał: aluminium
Długość: 93 mm
Średnica korpusu: 9,8 mm
Waga: 12 g
Producent: Olight, PRC

Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Olight w Polsce.
Olight to renomowana marka, która od 2006 roku rewolucjonizuje rynek oświetlenia przenośnego, oferując innowacyjne latarki o szerokim zastosowaniu. W jej ofercie znajdują się latarki o dużej mocy przeznaczone dla służb mundurowych, mniejsze modele taktyczne, z montażem na broń, jak i kompaktowe latarki do codziennego noszenia. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wysokiej jakości materiałów oraz wydajnych diod LED, Olight tworzy produkty, które wyróżniają się mocą, ergonomią i funkcjonalnością. Firma zdobyła uznanie na całym świecie, posiadając ponad 1200 patentów i zdobywając liczne nagrody, w tym prestiżowe iF Design Awards i Red Dot Awards. Olight to marka, która stale dąży do doskonałości, reagując na potrzeby i uwagi użytkowników.
EAN | 6975498007517 |
---|---|
Kod producenta | OPEN Mini Red |
Producent | Olight |
EAN |
-
100%ŁukaszFajny długopisik do edc. Przez co naprawdę zawsze można go mieć przy sobie i nie będzie przeszkadzał. Byle go nie zgubić. Świetnie wykonany i mimo rozmiaru do krótkiego użytku wygodny.
-
100%GrzechWreszcie udało mi się znaleźć długopis który pasuje do EDC noszonego w portfelu. Do tego dobrze piszący wkład( szkoda że nie jest niebieski ). Wykonanie też pierwsza klasa. Polecam!
-
100%MariuszJestem mega zadowolony. Długopis lekki, ale sprawia wrażenie wytrzymałego. Lekko i fajnie pisze, rygiel rodem jak z karabinu :). Mieści się w portfelu, kieszeni czy dedykowanej gumce w etui Leathermana.
-
100%MichałŚwietny długopis. Mały kompaktowy idealny. Jakość wykonania super. Dzięki kolorowi łatwo znaleźć go wśród reszty szpeju. Można sobie poklikać gdy człowiek się nudzi
-
100%MichałNiby tylko długopis, ale robi robotę małym rozmiarem bez problemu mieści się w saszetce torbie czy plecaku do tego świetnie wykonany i wygląda niebanalnie.
-
100%Szymonlekki mały poręczny, wygodnie się nim pisze. Zaskoczył mnie jakością wykonania. Nie ma możliwości by sam się otworzył w kieszeni. Kolor ułatwia znalezienie w plecaku.
-
100%KsaweryBardzo ładny, mały długopis.Pieknie wykonany,zresztą jak wszystkie produkty od olight.Rozmiar idealny do noszenia np w kieszeni koszuli.Dostawa sklepu jak zwykle ekspresowa
-
100%MateuszBardzo ładny kompaktowy długopis posiadam go dosłownie chwile a już się nim zachwyciłem ładnie pisze wygodnie trzyma się go w ręce czekam na wieszą gamę kolorów dostępnych na stronie :)
-
100%MichałMały, kompaktowy i o dziwo bardzo wygodny długopis, do podręcznej EDC idealny a do tego fajne wykonanie. Jak dla mnie ogień.
-
100%Bartosz kozłovBardzo fajny długopis. Mieści się w każdej kieszeni lub nerce. Fajny mechanizm włączania i wyłączania. Ładny czerwony kolor dodaje uroku temu pisadełku. Mimo że mały to dobrze się nim pisze. Polecam !
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
- Zobacz zamówienie i stan wysyłki
- Śledzenie historii zamówień
- Zamawiaj szybciej