Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Direct Action

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

647 produktów

647 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Direct Action to polski producent wysokiej jakości sprzętu taktycznego. Marka Direct Action dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które jest wykorzystywane przez jednostki specjalne wojska i policji, ale także przez miłośników paintballu, ASG oraz innych sportów terenowych. Produkty te znalazły zastosowanie także w inscenizacjach, na planach filmowych oraz w wielu wyprawach survivalowych. Ponadto, firma oferuje odzież i akcesoria przeznaczone do codziennego użytku. 

Produkty Direct Action wykonane są z najlepszych, certyfikowanych materiałów, takich jak Cordura®. Szczególnie rozpoznawalną cechą produktów marki jest zastosowanie paneli MOLLE/PALS, które wycięto przy użyciu lasera, co sprawia, że są one nie tylko lekkie, ale także zachowują charakter low-profile. Firma oferuje swoje produkty w wielu kolorach i kamuflażach, w tym Multicam, wz. 93 Pantera Leśna, Flecktarn, M81 Woodland oraz autorski Pencott. Firma Direct Action stale poszerza swój asortyment o akcesoria taktyczne, takie jak: kamizelki, plecaki, kieszenie, ładownice oraz pasy. Wraz z upływem czasu, firma sukcesywnie rozszerza także swoją ofertę o odzież taktyczną, która zyskuje coraz większą popularność wśród klientów.  

Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej oferty produktów marki Direct Action w Militaria.pl. Firma współpracuje z byłymi żołnierzami JW GROM oraz specjalistami z zagranicy, takimi jak Brandon Webb, który był instruktorem w Navy Seals.