Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Peltor - ochronniki słuchu i słuchawki aktywne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

27 produktów

 1. (105)
  Wysyłka: Natychmiast
  12,99 zł 14,99 zł
  Oszczędzasz 2,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł 1199,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł

27 produktów

Schowaj Czytaj więcej

3M Peltor jest jedną z najbardziej znanych na świecie firm produkujących ochronniki słuchu. Produkty tej marki przeznaczone są dla pracowników przemysłowych, funkcjonariuszy służb mundurowych, a także na użytek cywilny (na przykład na strzelnicach). W sklepie Militaria.pl znajdziesz szeroki wybór ochronników słuchu i akcesoriów do słuchawek marki 3m Peltor. 

Firma 3M Peltor opracowuje swoje produkty we współpracy z żołnierzami, funkcjonariuszami innych służb mundurowych czy strzelcami sportowymi, dlatego słuchawki Peltor charakteryzują się bardzo dobrą jakością. Co istotne, w naszym sklepie znajdziesz produkty zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki nim skutecznie zabezpieczysz słuch swoich podopiecznych przed hałasem o średnim poziomie intensywności (na przykład na głośnych festiwalach, pokazach lotniczych Air Show, pokazach sztucznych ogni). Ochronniki słuchu Peltor dla dzieci wykazują tłumienie na poziomie 27 dB SNR, przy jednoczesnym zachowaniu kontaktu głosowego z dzieckiem. 

Jeśli pracujesz w środowisku o podwyższonych poziomie hałasu, ale musisz komunikować się głosowo ze współpracownikami, wyposaż się w słuchawki aktywne Peltor. Korzystając z nich, możesz swobodnie prowadzić rozmowę, chroniąc swój narząd słuchu przed szkodliwym wpływem hałasu. W zależności od preferencji możesz wybrać z ochronników słuchu Peltor modele douszne lub nauszne. 

W naszej ofercie dostępne są także oryginalne akcesoria do słuchawek Peltor. Dopasuj swoje słuchawki do swoich potrzeb - jeśli potrzebujesz wyższego tłumienia dźwięków, wymień standardowe wkładki na wypełnione żelem poduszki. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty ochronników słuchu tego producenta.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49