Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Saguaro-Arms

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości broń czarnoprochową oraz akcesoria strzeleckie Saguaro Arms - znanego i cenionego producenta replik pistoletów i strzelb czarnoprochowych z przełomu XIX i XX wieku. Produkty te tworzone są z pełnym zaangażowaniem i pasją, przez miłośników zabytkowych replik i aktywnych strzelców. Akcesoria strzeleckie natomiast pozwolą na kompleksową obsługę i konserwację każdej repliki pistoletu, rewolweru, karabinu lub strzelby czarnoprochowej rozdzielnego ładowania dostępnej na polskim rynku.

Zgodnie z obecnie obowiązującą ustawą o broni i amunicji na zakup repliki rewolweru, strzelby lub karabinu czarnoprochowego rozdzielnego ładowania, wyprodukowanego przed rokiem 1885 rokiem, nie jest wymagane pozwolenie. Dlatego też produkty te cieszą się ogromną popularnością wśród osób fascynujących się strzelectwem oraz militariami. Wśród nich znaleźć możemy między innymi strzelby i rewolwery Saguaro Arms. Znanej, polskiej marki z 15-letnim doświadczeniem w produkcji doskonale odwzorowanych replik historycznych.

W ofercie producenta znajdziemy też szereg akcesoriów pozwalających na kompleksową obsługę broni czarnoprochowej. Produkty takie jak prasa do ładowania lub prochownica Saguaro Arms nie tylko znacznie ułatwiają, ale również przyśpieszają sam proces ładowania bębna. Z kolei wysokiej jakości smary i wyciory Saguaro Arms skutecznie usuwają nagromadzony nagar, jednocześnie konserwując i zabezpieczając metalowe elementy karabinu lub rewolweru przed korozją.

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49