Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek!

Buty taktyczne Texar

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Płeć
Cena
Zastosuj
Wysokość buta
Kolor butów
Materiał cholewki
Wyściółka ocieplająca
Sposób mocowania
Membrana

5 produktów

5 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Buty taktyczne to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia osób pracujących w służbach mundurowych, ale również dla osób biorących udział w rozgrywkach ASG lub Paintball. Wysoka cholewka buta taktycznego chroni nogę wraz ze stawem skokowym przed urazami. Buty taktyczne Texar wykonane są zarówno z naturalnej skóry, jak i odpornego na przecięcie i rozdarcia nylonu.

Stosowane w butach taktycznych gumowe podeszwy wyposażone są w głęboki bieżnik, który zapewnia dobrą trakcję podczas poruszania się po śliskim podłożu. Gruba podeszwa amortyzuje uderzenia i jednocześnie chroni przed penetracją buta przez ostre przedmioty. Buty marki Texar dodatkowo posiadają wszystkie wzmocnienia zarówno w okolicy pięty, jak i palców. W butach taktycznych stosowane są metalowe haczyki do blokowania sznurowadeł.

Ich zastosowanie przyśpiesza sznurowanie, a także pozwala z łatwością napiąć sznurowadło. Wewnątrz butów zastosowano siatki oddychające, które poprawiają cyrkulację powietrza wewnątrz buta, zapewniając komfort użytkowania przez wiele godzin.