Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Buty taktyczne Texar

Schowaj Czytaj więcej

Buty taktyczne to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia osób pracujących w służbach mundurowych, ale również dla osób biorących udział w rozgrywkach ASG lub Paintball. Wysoka cholewka buta taktycznego chroni nogę wraz ze stawem skokowym przed urazami. Buty taktyczne Texar wykonane są zarówno z naturalnej skóry, jak i odpornego na przecięcie i rozdarcia nylonu.

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

    Stosowane w butach taktycznych gumowe podeszwy wyposażone są w głęboki bieżnik, który zapewnia dobrą trakcję podczas poruszania się po śliskim podłożu. Gruba podeszwa amortyzuje uderzenia i jednocześnie chroni przed penetracją buta przez ostre przedmioty. Buty marki Texar dodatkowo posiadają wszystkie wzmocnienia zarówno w okolicy pięty, jak i palców. W butach taktycznych stosowane są metalowe haczyki do blokowania sznurowadeł.
    Ich zastosowanie przyśpiesza sznurowanie, a także pozwala z łatwością napiąć sznurowadło. Wewnątrz butów zastosowano siatki oddychające, które poprawiają cyrkulację powietrza wewnątrz buta, zapewniając komfort użytkowania przez wiele godzin.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49