Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Buty taktyczne Zephyr

Schowaj Czytaj więcej

Wśród ogromnej ilości butów taktycznych fani polskich produktów na pewno docenią buty Zephyr. Firma mająca swoją siedzibę w województwie wielkopolskim specjalizuje się w produkcji obuwia ochronnego, którym zajmuje się już od 1998 roku. Takie doświadczenie pozwoliło firmie Zephyr znaleźć miejsce w swojej ofercie również dla obuwia taktycznego. Dzięki dużej wprawie w produkcji obuwia odpornego nawet na najcięższe warunki użytkowania, buty taktyczne Zephyr cechuje bardzo dobra wytrzymałość – szczególnie w kontekście przystępnych cen. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy dokładniej przyjrzymy się technologiom, w które but jest wyposażony. W produktach firmy Zephyr, a szczególnie w obuwiu taktycznym, znajdziemy skórzane cholewki oraz niską wagę co docenią osoby, które w obuwiu taktycznym muszą spędzać dużo czasu. Z systemów częściej spotykanych w obuwiu ochronnym, w którym specjalizuje się firma Zephyr, znajdziemy wodoodporne cholewki oraz podeszwy, które są olejoodporne i mają właściwości antypoślizgowe. Ich antypoślizgowe właściwości zostały sklasyfikowane jako spełniające normę SRC, która jest jedną z bardziej rygorystycznych norm w tej kategorii.

Ustaw kierunek malejący

3 produkty

 1. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 229,00 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 219,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 249,00 zł
Ustaw kierunek malejący

3 produkty

  Buty od tego producenta mogą być też wyposażone w paroprzepuszczalną membranę Free-Tex, której właściwości zbliżone są do membrany Gore-Tex. Dzięki temu uzyskujemy bardzo wysoką wodoodporność produktu. Docenią to szczególnie osoby, które będą wykorzystywać buty w mocno niesprzyjającym terenie, gdzie łatwo przemoczyć obuwie. Kolejnym znaczącym dodatkiem, z którym możemy się spotkać w produktach od Zephyr'a, są żelowe wkładki odpowiedzialne za odpowiednią amortyzację. Wszystkie z tych systemów, które można spotkać w butach Zephyr, z powodzeniem zostały wielokrotnie przetestowane w produkcji obuwia ochronnego, które jest jednym z najbardziej wymagających rodzajów obuwia. Dzięki temu możemy oczekiwać bardzo dużej wytrzymałości ich produktów niezależnie od warunków, w jakich będą użytkowane. Wśród butów taktycznych bardzo ważną cechą jest odpowiednie trzymanie nogi i aby to zagwarantować, taki rodzaj obuwia musi zabezpieczać również naszą kostkę i usztywnić jej okolice, tak żeby była maksymalnie zabezpieczona przed skręceniem. Oczywiście nie może być to zrobione przesadnie, aby nie wpływać negatywnie na komfort użytkowania.
  Spełniając takie warunki, but jest względnie elastyczny, jednak wiązany ponad kostkę. Cechą irytującą wiele osób w obuwiu taktycznym jest ogromna ilość oczek, przez które trzeba przewlec sznurówki, aby but był odpowiednio związany. W Butach taktycznych Zephyr zamiast oczek zastosowano kompozytowe haczyki, które znacznie przyspieszają zakładanie buta, jednocześnie nie przecierając sznurówek podczas naciągania ich przy wiązaniu. Wpływa to bardzo pozytywnie na komfort samego zakładania butów. Nawet tak proste rozwiązania zastosowane w obuwiu taktycznym firmy Zephyr sprawiają, że są one bardzo konkurencyjnym produktem wśród wielu innych modeli. Mogą one być bardzo ciekawą alternatywą dla osób poszukujących solidnych butów w przystępnych cenach. W poszukiwaniu takiego obuwia zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli w naszym sklepie Militaria.pl. Dzięki zróżnicowanym modelom dostępnym w naszej ofercie każdy znajdzie krój odpowiadający jego oczekiwaniom oraz zapewniający zadowalający komfort podczas użytkowania.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49