Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Chusty Buff

Schowaj Czytaj więcej

Buff jest hiszpańską marką założoną w 1927 roku. Pierwotnie firma działała jedynie na rynku rodzimym, jednak z czasem rozpoczęła dystrybucję w takich krajach jak Niemcy czy Francja. Obecnie firma Buff jest znana w wielu państwach na świecie, kojarząc się z wysoką jakością oferowanych produktów i innowacyjnymi rozwiązaniami. Flagowym produktem firmy są chusty, które z powodzeniem stosowane są przez: motocyklistów, fanów sportów ekstremalnych, kierowców rajdowych, żeglarzy, biegaczy, wspinaczy, miłośników leśnych i górskich wycieczek, a także przez wszystkich, który poszukują wysokiej jakości chust. Co ważne, chusty marki Buff cechują się wszechstronnością i mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów m.in. jako: czapka, chusta okrywająca szyję, chusta na czoło, maska na twarz lub kominiarka. 

Ustaw kierunek malejący

21 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 4. Wysyłka: w 48 godzin
  69,99 zł 79,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
Ustaw kierunek malejący

21 produktów

  Firma Buff produkuje chusty w kilku liniach produkcyjnych, w których znajdziesz wybór rozmaitych modeli. Każda z serii cechuje się innymi rozwiązaniami. Przykładowo chusty z serii Buff Original są bezszwowe, bardzo dobrze odprowadzają wilgoć i nie chłoną zapachów. Drugą wartą uwagi serią jest linia Protection Buff, której chusty mają wiele cech modeli Original i dodatkowo wyposażono je w filtr UV. Filtr blokuje do 98% promieniowania ultrafioletowego. Zastosowano w nich system Coolnet, który odprowadza wilgoć i zapewnia komfort termiczny. Do produkcji chust z serii Buff Wool zastosowano naturalną, miękką w dotyku wełnę merino. Wełna tego rodzaju nie podrażnia skóry i nie chłonie zapachów. Charakteryzuje się również rozciągliwą strukturą, ochroną przed UV, a także zwiększoną odpornością na ogień. Chusty Buff sprawdzą się o każdej porze roku. W słoneczne dni chronią przed promieniowaniem, ograniczając tym samym ryzyko wystąpienia udaru słonecznego i cieplnego. W chłodne dni zapewniają odpowiednią temperaturę i zapobiegną utracie ciepła z organizmu przez głowę. Są idealnym uzupełnieniem zestawów wycieczkowych oraz wyposażenia zawodowego. Równie dobrze sprawdzą się w codziennym użytku.  

  Przy produkcji wielu modeli chust Buff zastosowano technologię Recycled Polyester Microfibra. Oznacza to, że materiały wykorzystane do wytworzenia produktów pochodzą z recyklingu. Przed użyciem zostają poddane specjalnej procedurze certyfikacyjnej przez firmę Repreve. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz modele chust Buff pochodzące z różnych serii.  Serdecznie zapraszamy! 

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49