MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Gazowe karabiny snajperskie ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Zasięg celnego strzału

19 produktów

 1. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  569,00 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  2549,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1299,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2199,99 zł

19 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Repliki karabinów snajperskich o napędzie gazowym to najwyższej klasy broń ASG. Stosowany do napędzania gaz, to najczęściej green gas, który niekiedy także odpowiada za system blow back – imitację odrzutu broni towarzyszącej strzałowi. W tej kategorii prezentujemy karabiny snajperskie elektryczne. Tego typu konstrukcje, dzięki wspomnianemu systemowi odrzutu blow back, cechuje wyjątkowo wysoki realizm. Wyróżniają się na polu każdej zainscenizowanej bitwy dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania oraz wiernemu oddaniu wrażenia użytkowania palnych oryginałów. To szczególnie pożądana cecha wśród miłośników airsoftu, stawiających na jak najwyższy stopień odwzorowania zachowania broni. Podobnie jak zamek, również selektor ognia czy zwalniacz magazynka odzwierciedlają jeden do jednego pracę karabinu na ostrą amunicję. Snajperki gazowe ASG z tej kategorii posiadają zwykle magazynki o pojemnościach podobnych jak w prawdziwej broni, które są nazywane real cap (od angielskiego real capacity – prawdziwa pojemność) lub low cap (od małej pojemności). Karabiny snajperskie omawiane w tej kategorii posiadają, podobnie jak modele gazowe, realistyczne odwzorowanie szczegółów i pracy wszystkich mechanizmów.

Wybór karabinu snajperskiego bądź wyborowego jako repliki głównej powinien być decyzją przemyślaną. Takie karabinki zazwyczaj mają możliwość strzelania jedynie ogniem pojedynczym, przez co nasi przeciwnicy uzbrojeni w repliki elektrycznych karabinków szturmowych oraz w pistolety maszynowe, strzelające seriami, mogą zyskać przewagę. Atutem dobrych karabinów snajperskich elektrycznych i gazowych jest duża odległość, na której uzyskuje się celne strzały. Jako snajperzy poruszamy się zdecydowanie mniej i przy dobrym kamuflażu odzyskujemy kontrolę na polu walki. Jako strzelec wyborowy mamy w drużynie bardzo odpowiedzialne zadanie – cicha eliminacja wrogich graczy z teatru działań naszej udawanej wojny. Dzięki niezrównanej jakości prezentowanych snajperek gazowych ASG oraz tak zwanych elektryków będziemy eliminować członków przeciwnego teamu w sposób szybki i efektywny. Jednak gra w airsoft to nie jedyna forma aktywności na świeżym powietrzu, jaką możemy sobie zafundować dzięki nabyciu dobrej repliki karabinu snajperskiego. Można dzięki niemu z powodzeniem trenować strzelanie do celu. Dobrym pomysłem jest zakup tarcz papierowych oraz celów reaktywnych dostępnych na naszej stronie internetowej w oddzielnej kategorii. Strzelanie do papieru na punkty lub całkowicie rekreacyjnie – do puszek czy innych tego typu przedmiotów – to również doskonała zabawa w gronie przyjaciół i znajomych.

Dla fanów rekonstrukcji historycznej mamy przyjemność zaprezentować zasilaną green gasem replikę karabinu Mosin-Nagant, wykonaną praktycznie w całości z wysokiej jakości drewna oraz metalu. Wyposażona jest, podobnie jak palny oryginał, w czterotaktowy zamek, dzięki czemu podczas przeładowania poczujesz się jak przy obsłudze prawdziwej broni. Realizmu dodaje masa karabinu, która zbliżona jest do wagi prawdziwego odpowiednika. Jeżeli szukasz bardziej współczesnej konstrukcji, warto zapoznać się z modelem karabinu snajperskiego MSR 009, z regulowaną, komfortową baką policzkową i wygodną gumową stopką kolby. MSR 009 wyposażony jest w montaż do lunety oraz praktyczny, składany dwójnóg. Bez względu na to, na jaki karabinek ASG się zdecydujesz, warto rozważyć zakup właściwej lunety. Dostępne są one w pozostałych kategoriach na naszej stronie www. Nie zapomnij dobrać sześciomilimetrowych kulek odpowiedniej masy do swojej nowej repliki, a także środków do konserwacji, takich jak smar do czyszczenia, smar do konserwacji oraz olejek silikonowy do uszczelek. Do replik elektrycznych należy dokupić odpowiedni akumulator (jeżeli producent nie zapewnił go w komplecie) oraz dedykowaną do niego ładowarkę. Snajperki gazowe natomiast wymagają do pracy odpowiedniego gazu, który również jest dostępny na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą karabinów snajperskich.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49