ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Elektryczne karabiny snajperskie ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka

15 produktów

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  999,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2249,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2699,10 zł 2999,00 zł
  Oszczędzasz 299,90 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2699,10 zł 2999,00 zł
  Oszczędzasz 299,90 zł
 5. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  749,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  999,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1349,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1168,99 zł

15 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Witaj w kategorii elektrycznych karabinów snajperskich! Jeżeli tutaj trafiłeś, to z pewnością szukasz precyzyjnej broni przeznaczonej do strzelania na dalsze dystanse podczas rozgrywek ASG lub do postrzelania do tarczy na podwórku. W ofercie mamy wiele modeli karabinów spełniających powyższe wymagania, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Znajdziesz tutaj także wyjaśnienie, czym jest airsoft, czym charakteryzują się karabiny snajperskie oraz jaki osprzęt do nich wybrać. Zapraszamy do lektury. Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie czym jest Airsoft. A jest to nic innego, jak nowy rodzaj gry drużynowej, podczas której rywalizują ze sobą dwie grupy zawodników wykorzystujących repliki broni napędzane w sposób sprężynowy, elektryczny lub za pomocą sprężonego gazu. Bronie te strzelają plastikowymi kulkami o kalibrze 6 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu airsoft jest mniej bolesny od paintballa oraz nie jesteśmy cali zabrudzeni farbą po zabawie. Podobnie jednak jak w przypadku strzelania kulkami z farbą wymagana jest ochrona indywidualna, na czele z ochroną oczu. Reszta nie jest obowiązkowa, ale dobrym pomysłem jest zainwestowanie w ochronę twarzy, szyi oraz głowy, gdyż te miejsca są najbardziej wrażliwe. Jeżeli chodzi o rozgrywki ASG, to dzielą się ona na kilka rodzajów - na początek świetnym pomysłem jest zacząć swoją przygodę z luźnymi strzelankami wraz ze znajomymi, gdzie nie obowiązują żadne reguły poza tymi, jakie sami ustalicie. Jeżeli brakuje Ci wrażeń lub adrenaliny rodem z gier FPS, dobrym wyborem będzie wariant CQB, czyli szybkie potyczki w ograniczonych przestrzeniach, nierzadko w systemie wszyscy na wszystkich. Z wartych wymienienia rozgrywek należy wspomnieć jeszcze o milsimach, które są najbardziej profesjonalne ze wszystkich i mają symulować warunki najbardziej zbliżone do warunków panujących na polu walki.

Profesja snajpera rozpala wyobraźnię większości fanów strzelectwa od wielu lat. Pierwszą styczność z takim rodzajem strzelectwa mogłeś mieć, np. strzelając z wiatrówki wyposażonej w lunetę. Jeśli i Ty chciałbyś stać się strzelcem precyzyjnym, eliminując wrogów ze znacznych odległości, dobrym wyborem będzie właśnie ta rola na polu bitwy. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli renomowanych firm, które oferują snajperki elektryczne ASG. Przede wszystkim, repliki te charakteryzują się tym, że (w przeciwieństwie do ich sprężynowych odpowiedników) jesteśmy w stanie oddać kilka strzałów w krótkim czasie. W trakcie bitwy zazwyczaj nie ma czasu na kolejny strzał, rozgrywka jest szybka i będąc wyposażonym w karabin sprężynowy, byłbyś zmuszony do ponownego naciągnięcia dźwigni, a składając się do ponownego strzału, jest mała szansa, że przeciwnik spokojnie czeka w tym samym miejscu, aż go wykończysz. Dzięki karabinom wyposażonym w elektryczny napęd nie musisz odrywać lunety od oka, mając szansę na oddanie ponownego strzału, nie tracąc przeciwnika z oczu. To nie koniec zalet tego rodzaju karabinów. Zdarza się bowiem, że posiadają one mechaniczną muszkę oraz szczerbinkę, podkręcając uniwersalność bojową naszej repliki. Świetnie się nadadzą także do luźnego strzelania na podwórku do tarczy wraz ze znajomymi. Dla fanów gier komputerowych przygotowaliśmy karabiny Rust oraz karabinki Rainbow Six Siege i inne bronie. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do przejrzenia wielu ofert elektrycznych snajperek ASG takich firm jak Cyma, JG czy Specna Arms. Jeżeli masz już swoją replikę, czas pomyśleć nad akcesoriami. Wszystko znajdziesz w naszym sklepie! Posiadamy wyprofilowane futerały chroniące repliki przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Dobrym wyborem będzie dokupienie dwójnogu, który ustabilizuje karabin podczas strzału. Siatki oraz taśmy maskujące sprawią, że pozostaniesz niewykryty i z łatwością będziesz eliminować kolejnych przeciwników. Jeżeli chodzi o lunety, zapraszamy do osobnego działu, gdzie zajmiemy się szczegółowym przedstawieniem przyrządów optycznych przeznaczonych do strzelania na dalekie odległości. Bardzo ważnym elementem są kulki, ponieważ powinieneś dobrać odpowiedni ich rodzaj do używanej repliki. Przyjmuje się, że moc snajperki zaczyna się od około 450 FPS-ów, ale wraz ze zwiększeniem prędkości początkowej (zdarzają się modele posiadające nawet 600-700 FPS) wzrasta zasięg celnego strzału. Przy odgrywaniu roli snajpera jest to bardzo ważne, więc proponujemy zaopatrzenie się w kulki o wadze od 0,30 do 0,42g. Pamiętaj jednak, że najcięższe kulki są przeznaczone tylko do bardzo mocnych replik - jeżeli załadujesz je do karabinu o relatywnie niskiej prędkości początkowej, kulka szybko opadnie i osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego. Wpływ na strzał ma także regulacja Hop-Up. Zdajemy sobie sprawę, że jest to jedynie wycinek wiedzy, który obejmuje snajperskie karabiny elektryczne. Po więcej porad udaj się do działów poświęconych airsoftowi i czytaj opisy poszczególnych modeli. Zachęcamy również do szukania informacji we własnym zakresie na licznych airsoftowych forach. A teraz zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą snajperek przygotowanej przez naszych specjalistów w dziedzinie ASG. Życzymy samych dziesiątek na tarczy oraz niezapomnianych wrażeń podczas airsoftowych rozgrywek!

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49