Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Kamizelki taktyczne AirSoft Gun (ASG)

Schowaj Czytaj więcej

Kamizelka taktyczna to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdego miłośnika ASG. To modele specjalnie dostosowane do wymagań stawianych dla sprzętu wykorzystywanego przez żołnierzy. Występują one w wielu odmianach, wzorach i kolorach, a wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni model dla siebie. Sprzęt wykorzystywany przez zawodowców jest równie chętnie stosowany wśród graczy ASG, choć wykorzystują je w inny sposób. Kamizelka ASG ma za zadanie ochronić jej użytkownika, ułatwić przenoszenie sprzętu, a także zwiększyć realizm rozgrywki.  

Najpopularniejszymi rodzajami kamizelek taktycznych w ASG są kamizelki typu plate carrier oraz chest rig. Kamizelka plate carrier spełnia głównie funkcję ochronną. Z uwagi na zastosowanie szerokich paneli osłania ona plecy i klatkę piersiową gracza. Zwyczajowo panele połączone są ze sobą regulowanymi pasami, dzięki czemu można dopasować kamizelkę do sylwetki użytkownika. Niektóre modele kamizelek plate carrier wyposażone są w dodatkowe kieszenie, w których można umieścić wkłady balistyczne lub ich atrapy. W zależności od modelu, plate carier może być wyposażona w system troczenia MOLLE, który umożliwia doczepienie dodatkowych akcesoriów.  

Ustaw kierunek malejący

503 produkty

 1. Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 699,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł 999,00 zł
  Oszczędzasz 300,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 3599,00 zł 5999,00 zł
  Oszczędzasz 2400,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 699,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 5. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 3599,00 zł 5999,00 zł
  Oszczędzasz 2400,00 zł
Ustaw kierunek malejący

503 produkty

  Jeśli poszukujesz mniejszej kamizelki do przenoszenia oporządzenia to zwróć uwagę na modele chest rig. Kamizelka chest rig jest lżejsza i mniej zabudowana, sprawdzi się w trakcie rozgrywek podczas ciepłych dni. Chest rig wyposażono w szelki w typie H lub X. Do szelek natomiast przymocowany jest pas taktyczny, wyposażony w kieszenie i ładownice. Należy pamiętać, że chest rig wykazuje o wiele mniejsze właściwości ochronne niż w przypadku kamizelek typu plate carrier.  

  Przeglądając naszą kategorię, warto zwrócić uwagę na kamizelki modułowe. Do kamizelek modułowych można bez problemu przytroczyć dodatkowe elementy, w tym ładownice i zasobniki. Podczas rozgrywania gier airsoftowych w leśnym terenie przydatne mogą być kamizelki w kamuflażu, dzięki którym rozgrywający może wtopić się w otoczenie. W sklepie Militaria.pl znajdziesz szeroki wybór kamizelek ASG i akcesoriów do nich. 

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49