Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Ładownice i zasobniki

Schowaj Czytaj więcej

W czasie dostępności ogromnej ilości oprzyrządowania taktycznego, świetnym sposobem na przenoszenie tego wraz ze swoim ekwipunkiem będą ładownice i zasobniki. Oprócz służb mundurowych stosunkowo niewielka liczba osób w życiu codziennym użytkuje ładownice lub zasobniki. W przypadku osób interesujących się rozgrywkami airsoftowymi, zasobniki ASG mogą niesamowicie podnieść komfort transportu potrzebnego nam szpeju w czasie zabawy. Prosty zasobnik zdecydowanie ułatwi transport nawet codziennych rzeczy jak portfel, klucze do auta czy też telefon, a dzięki wykonaniu z solidnych materiałów zapewni im bezpieczeństwo. Takiego rodzaju dodatkowe organizery najczęściej produkuje się z poliestru o wysokiej gęstości, która zapewni dużą wytrzymałość mechaniczną lub też z cordury, która jest jednym z wytrzymalszych materiałów tekstylnych o dużej odporności na przetarcia i przemakanie. Aby ułatwić montaż zasobników ASG, stosuje się w nich system taśm montażowych zgodny z systemem PALS/MOLLE.

Dzięki takiemu rozwiązaniu bezproblemowo możemy taki gadżet domontować do kamizelki, plecaka czy też pasa. Szerokie możliwości montażu sprawiają, że taki dodatek do wyposażenia możemy zamontować sobie zgodnie z naszymi upodobaniami. Podczas gier ASG taki zasobnik ASG świetnie się sprawdzi, jeśli posiadamy replikę pistoletu zasilaną kapsułami CO2, możemy wówczas mieć kilka zapasowych kapsuł zawsze pod ręką. W solidnym organizerze zawsze możemy spotkać kilka przegródek bądź malutkich kieszonek, ułatwiających sprawne zorganizowanie naszego asortymentu. Gabaryt takich zasobników jest niewielki po to, by dodatkowa kieszeń mogła znaleźć swoje miejsce w każdych warunkach, nie wpływając na komfort transportu. Kolejnym gadżetem, który oprócz graczy ASG mogą docenić również funkcjonariusze służb mundurowych, są ładownice ASG. Ładownice możemy określić jako specyficzny rodzaj zasobników, gdyż jest on przeznaczony tylko i wyłącznie pod transport dodatkowych magazynków. Taki asortyment zdecydowanie przyda się graczom ASG, jak i funkcjonariuszom mundurowym. Aby komfortowo przenosić zapasowe magazynki, możemy zdecydować się na ładownice materiałowe wykonane z poliestru, cordury albo z polimeru.

W przypadku tych wykonanych z polimeru istotne jest precyzyjne dobranie ładownicy do magazynka. Najlepiej, aby taka ładownica była dedykowana pod konkretny model magazynka. Oczywiście wśród ładownic ASG możemy znaleźć modele uniwersalne o pewnym stopniu regulacji, jednak warto przed zakupem poznać zakres tej regulacji oraz zaznajomić się z opisem, w którym powinna znaleźć się informacja o magazynkach, które mogą współpracować z daną ładownicą. W szerokiej gamie produkowanych ładownic można znaleźć nawet takie dostosowane do transportu pocisków do strzelby. Decydując się na którąś z ładownic ASG wykonanych z materiału, często możemy znaleźć mieszczące od razu kilka magazynków. Materiał posiada nieco większa elastyczność, więc tutaj spasowanie magazynków nie musi być aż tak precyzyjne. W materiałowych ładownicach najczęściej spotykanym systemem montażu będzie PALS/MOLLE. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Militaria.pl, w której dzięki szerokiej gamie dostępnych modeli, każdy znajdzie odpowiedni dla niego dodatkowy asortyment ASG.

Ustaw kierunek malejący

1671 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  186,20 zł 196,00 zł
  Oszczędzasz 9,80 zł
 2. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  135,85 zł 143,00 zł
  Oszczędzasz 7,15 zł
Ustaw kierunek malejący

1671 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49