ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Karabinki Crosman

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Energia początkowa
Blowback
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

20 produktów

 1. (288)
  Wysyłka: Natychmiast
  399,20 zł 599,00 zł
  Oszczędzasz 199,80 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1614,15 zł 1999,00 zł
  Oszczędzasz 384,85 zł
 3. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  934,15 zł 1099,00 zł
  Oszczędzasz 164,85 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1299,00 zł
 5. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł
 6. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  1104,15 zł 1499,00 zł
  Oszczędzasz 394,85 zł

20 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Historia firmy rozpoczyna się już w 1923 roku - długo przed tym, jak pojawiły się karabinki Crosman. Przez kolejne lata była to niewielka firma, ale rozwijająca się systematycznie. Jednym z przełomowych momentów był rok 1966, kiedy to udało się wprowadzić model 760 Pumpmaster, który finalnie do chwili obecnej sprzedał się w 16 milionach egzemplarzy. Był to trwały karabinek z napędem PCA. Obecnie firma zatrudnia w USA ponad 300 pracowników odpowiedzialnych za poszukiwanie nowych rozwiązań i wdrażanie kolejnych technologii do produkcji ich sprzętu. Karabinki Crosman są obecnie bardzo często wybieranymi wiatrówkami na rozpoczęcie swojej przygody strzeleckiej, głównie ze względu na dobry stosunek ceny do oferowanych parametrów.

Wraz z rozwojem swoich produktów zaczęto produkować również optykę pod marką Center Point. Pozwoliło to firmie ograniczyć koszty, dzięki czemu bardzo często możemy razem z wiatrówką Crosman dostać porządną lunetę w zestawie - a to wszystko za przystępną cenę! Wśród wiatrówek karabinków Crosman najpopularniejsze są klasycznie łamane wiatrówki. Spotkamy w nich zarówno klasyczną sprężynę, jak i coraz bardziej popularne tłoki gazowe. Stosując technologię Nitro Piston, czyli właśnie tłoki gazowe, udało się znacząco poprawić kulturę pracy sprzętu, niwelując hałas powstający w momencie strzału oraz redukując odczuwalny dla strzelca odrzut. Przyczyniło się to znacząco do poprawy celności karabinków Crosman. Mniejsze drgania powstające podczas strzału pozytywnie wpływają na kondycję sprzętu optycznego, dzięki czemu nie musimy regulować lunety tak często.Dla fanów mocnego odrzutu podczas strzelania znajdą się oczywiście klasyczne sprężyny mechaniczne. W szerokiej ofercie produktów firmy Crosman znajdziemy również lżejsze karabinki o mniejszej sile, które świetnie sprawdzą się dla młodszych strzelców, pozwalając im na całkiem samodzielną obsługę sprzętu - oczywiście pod odpowiednim nadzorem. Dla dojrzalszych fanów strzelectwa rekreacyjnego doskonałym wyborem będą wiatrówki karabinki Crosman o drewnianym łożu, z większą mocną (nieprzekraczającą energii 17J) i nieco większą wagą.

Aby nie ograniczać nas do otwartych przyrządów celowniczych, wiatrówki wyposażone są w szyny montażowe umożliwiające rozbudowę sprzętu o celowniki optyczne. Dla fanów nieco dynamiczniejszego strzelania ciekawą propozycją mogą być modele o bardziej militarnym wyglądzie, zasilane kapsułami CO2. Modele takie jak Bushmaster MPW czy DPMS SBR strzelają śrutem typu BB, a dzięki zasilaniu kapsułami CO2 i zastosowaniu magazynka, dają nam możliwość większej dynamiki podczas strzelania oraz nie wymagają każdorazowego przeładowania. Ciekawostką jest również zastosowanie w tych karabinkach Crosmana systemu blow back oraz możliwość strzelania ogniem ciągłym. Nie będzie to rozwiązanie idealne wtedy, gdy poszukujemy sprzętu do strzelania na dłuższych dystansach, ale jeśli oczekujemy dużej ilości frajdy podczas strzelania na krótszym dystansie, może być to bardzo atrakcyjna alternatywa względem standardowych karabinków wiatrówkowych. Zróżnicowana oferta karabinków firmy Crosman pozwoli na spełnienie oczekiwań wobec sprzętu wśród szerokiej rzeszy klientów. W poszukiwaniu sprzętu wiatrówkowego zarówno do strzelania dynamicznego na krótszym dystansie, jak i precyzyjnych strzałów na długie dystanse, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Militaria.pl. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych modeli, każdy znajdzie sprzęt spełniający jego oczekiwania i zapewniający dużo satysfakcji ze strzelectwa rekreacyjnego.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49