Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Latarki Ledlenser Seria M

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności
Klips w zestawie
Akumulator w zestawie
Opaska na głowę
Etui w zestawie

2 produkty

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Poniżej prezentujemy latarki Ledlenser z serii M. Litera oznaczająca tę serię nie jest przypadkowa, gdyż kryje się za nią multifunction, czyli latarki wielofunkcyjne, uniwersalne, przeznaczone do szerokiego zakresu działań. Pokrótce omówimy historię firmy Ledlenser, przedstawimy modele reprezentujące serię M oraz omówimy ich budowę i funkcjonalność. Firma Ledlenser jest niemieckim przedsiębiorstwem, które zaczynało niczym w filmie o sukcesie w stylu „od zera do bohatera”.  Założona została w przydomowym garażu przez dwóch braci – Haralda oraz Reinera Opolk. Ciekawostką jest fakt, że ich początkowy budżet wynosił zaledwie tysiąc marek, a do pracy mieli stary komputer Atari oraz dwie głowy pełne pomysłów i sposobów na udoskonalenie technologiczne urządzeń generujących światło. Dziś firma zatrudnia ponad tysiąc pracowników na kilku kontynentach, ma trzy prężenie rozwijające się fabryki, masę patentów na swoje technologie oraz należy do niej rekord największej skonstruowanej latarki, która mierzyła ponad cztery metry długości, ważyła dwieście szesnaście kilogramów oraz emitowała światło o mocy stu tysięcy lumenów! Imponujące, prawda?

Latarki ręczne Ledlenser M są latarkami uniwersalnymi, które mają być atrakcyjne dla jak największej liczby potencjalnych użytkowników. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane zarówno przez amatorów bushcraftu i survivalu, ale także przez służby mundurowe, ochroniarzy, strażaków, żeglarzy oraz mogą służyć jako użyteczne narzędzie w domu rodzinnym. Znajdziesz w nich wszystko, co najlepsze. Przede wszystkim wyróżniają się długimi czasami świecenia na najwyższych trybach, jak np. w przypadku modelu MT14, który oferuje ciągłe świecenie na poziomie 1000 lumenów przez całe dziewięć godzin na jednym naładowaniu akumulatora 26650, który dodatkowo jest już w komplecie. Poza tym elektronika umieszczona w układzie latarki o nazwie Smart Light Technology™ zapewnia płynne przełączanie się między trybami światła, a Advanced Focus System™ daje krąg równomiernie rozłożonego światła, którego średnicę jesteś w stanie niemal dowolnie regulować.

Latarki Ledlenser oferują także wysoką wytrzymałość oraz funkcjonalność za sprawą użytych materiałów. Wykonane są z trwałego aluminium lotniczego, co jest jednym z najwyższych standardów, jeśli chodzi o dzisiejszą produkcję latarek w ogóle. Pokryte są trwałą anodyzacją oraz posiadają wzmocnione stalowe koronki, które mogą być użyteczne podczas samoobrony, a także chronią dodatkowo latarkę przed upadkami z wysokości ok. 1,5 metra. Posiadają także wodoodporność na poziomie IPX4, czyli ochronę przed rozbryzgami wody z dowolnego kierunku, czyli nie ma obaw przed nawet długimi spacerami z latarką w ręku. Latarki Ledlenser z serii M zapewniają bezawaryjność w zakresie temperatur od -20 do +40°C. Jeżeli zainteresował Cię powyższy opis, zapraszamy do przejrzenia latarek ręcznych LedLenser M, które w atrakcyjnej cenie zapewniają niespotykaną skuteczność. Jeszcze raz podkreślamy, że są to latarki uniwersalne i niezależnie od tego, czy reprezentujesz służby mundurowe, czy po prostu chcesz mieć świetne urządzenie generujące światło, to firma Ledlenser na pewno Cię nie zawiedzie. Dodamy jeszcze tylko, że seria M to tylko wierzchołek góry lodowej – po wpisaniu na stronie głównej naszej strony internetowej frazy „latarki Ledlenser”, znajdziesz bardziej specjalistyczny produkty od niemieckiego przedsiębiorstwa, takie jak latarki przystosowane do broni palnej, a także świetnej jakości czołówki.