Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Latarki z paralizatorem

Schowaj Czytaj więcej

Latarki z paralizatorem są dostępne bez zezwolenia. Latarka-paralizator to legalne i bardzo wygodne narzędzie, które posłuży ci do skutecznej samoobrony w sytuacji zagrożenia. Idealnie sprawdzi się w po zmroku, w ciemnej uliczce czy niebezpiecznym zaułku miasta. Już dzięki samej świadomości posiadania przy sobie latarki z paralizatorem poczujesz się bardziej pewnie i bezpiecznie, pod warunkiem, że wiesz, jak jej używać. Przed zakupem odpowiedniego modelu zapoznaj się z zakładką: opis produktu.

Latarka z paralizatorem idealnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy musisz oświetlić ciemną leśną ścieżkę, drogę czy pomieszczenie. Latarką możesz także oślepić napastnika. Kierując pasmo światła w oczy dezorientujesz przeciwnika i zyskujesz czas na ucieczkę lub też użycie paralizatora. Latarki z paralizatorem dostępne w naszej ofercie posiadają regulowaną wiązkę światła i mogą działać aż w trzech różnych trybach. Do wyboru tryb wysoki, tryb niski lub stroboskopowy.

Latarka paralizator może nam posłużyć również w roli kubotanu. Dzięki użyciu tego narzędzia w ten sposób, będziemy w stanie znosić blokady i inne chwyty stosowane przez przeciwnika. Pozwoli nam to także zastosować odpowiednie uciski miejscowe lub też spotęgować energię zadawanych ciosów. Paralizatory z latarką dostępne w naszej ofercie charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i solidną budową. Sprawia to, że są gotowe do użycia w każdej chwili. Niektóre latarki posiadają pokrowiec ze specjalną szlufką na pas. Dzięki niskim natężeniu prądu latarka paralizator nie stanowi zagrożenia dla życia i jest dostępna bez zezwolenia.

Ustaw kierunek malejący

9 produktów

 1. (104)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł 149,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (24)
  Wysyłka: Natychmiast
  249,00 zł 299,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 4. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 149,99 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
Ustaw kierunek malejący

9 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49