Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Maski ochronne ASG

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

58 produktów

Strona
 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  28,50 zł
 2. (36)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 57,49 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 57,49 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 57,49 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 6. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 57,49 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 57,49 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 8. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  178,99 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  33,99 zł 44,99 zł
  Oszczędzasz 11,00 zł
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  899,99 zł
 11. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  309,99 zł
 12. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  699,99 zł
 13. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  239,99 zł
 14. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,99 zł
 15. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  899,99 zł
 16. (5)
  Wysyłka: w 24 godziny
  28,50 zł

58 produktów

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Ochrona twarzy to priorytet podczas potyczek ASG. Nietrudno o postrzelenie czy też otarcie o gałęzie, ścian albo o kontakt z ziemią podczas tego typu zmagań. Prezentowany sprzęt pozwoli Ci wyjść z nich bez szwanku. Maski ASG, oprócz ochrony twarzy, pozwalają także na wprowadzenie do naszego stroju czynnika wyróżniającego nas na polu zainscenizowanej bitwy. Stanowią element przebrania i pozwalają nam lepiej wczuć się w zabawę. Oferujemy w tej kategorii popularne maski stalker, chroniące policzki, usta oraz przede wszystkim zęby, przed ostrzałem sześciomilimetrowymi kulkami.Posiadanie tego typu ochrony jest niezwykle ważne, zarówno podczas gier w zamkniętych pomieszczeniach, czyli CQB, z języka angielskiego Close Quarters Battle, jak i na otwartej przestrzeni, na przykład w środowisku leśnym. Niektóre repliki karabinów snajperskich posiadają na tyle dużą energię kinetyczną wystrzelonej kulki, że potrafią uszkodzić zęby, szczególnie w wypadku strzału z niewielkiej odległości. Dlatego tak istotne jest posiadanie atestowanej ochrony oczu oraz uzębienia.

Maska stalker ASG oferowana w tej kategorii to bezpieczeństwo oraz wygoda, dzięki wykonaniu z metalowej siatki, którą możesz dopasować do kształtu swojej twarzy. Mocna konstrukcja uniemożliwia przebicie kulką airsoftową. Maska stalker ASG nie przeszkadza w oddychaniu, dzięki swojej przepuszczającej powietrze konstrukcji. Nawet podczas dynamicznych rozgrywek będziesz w stanie z łatwością oddychać. Maski ASG występują w rozmaitych kolorach i wzorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do posiadanego wzoru umundurowania oraz do preferowanego kamuflażu. Jeżeli poszukujesz lżejszej ochrony, warto sprawdzić maskę ASG neoprenową. Produkt ten występuje w różnych kolorach, jest niezwykle lekki, pozwala oddychać, zapewnia komfort i wyposażony jest w mocny rzep, dzięki któremu nawet podczas biegu i przedzierania się przez krzaki maska nie spadnie nam z twarzy. Chroni nas także przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, takimi jak porywiste wiatry, deszcz, śnieg oraz niskie temperatury. Jest to niezwykle pożądana cecha, szczególnie jesienią, zimą oraz wczesną wiosną, jeżeli nie chcemy poza sezonem rezygnować ze strzelanek ASG.

Oprócz masek ASG w tej kategorii znajdziesz także airsoftowe hełmy, chroniące całą głowę. Dzięki zastosowaniu szyn oraz odpowiednich punktów montażowych, możesz na nich zamontować latarkę lub kamerę typu Go Pro, pozwalającą na uchwycenie najważniejszych chwil zabawy. Wielu Youtuberów prowadzących kanały o swoim hobby używa właśnie tego typu hełmów z kamerą do rejestrowania najciekawszych momentów w grach ASG. Przy zastosowaniu odpowiedniej ochrony twarzy oraz oczu, wspólne strzelanie staje się wyjątkowo bezpieczną formą aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. To sport, który uczy dyscypliny, strategii, współpracy oraz poprawia naszą kondycję i celność. Ochrona głowy jest istotna nie tylko przed rozpędzonymi kulkami, ale także przed gałęziami czy wystającymi ze starych budynków cegłami, które mogą zranić naszą głowę, dlatego warto zaopatrzyć się w kompleksową ochronę. Polecamy też zakup najważniejszej osłony, czyli gogli lub okularów strzeleckich, które znajdziesz na naszej stronie internetowej w oddzielnej kategorii. Polecamy także zakup maski lub hełmu jako prezent dla bliskiej osoby, która jest miłośnikiem strzelectwa oraz militariów. Jeżeli nasz bliski przyjaciel lub kolega uczestniczy z rozgrywkach airsoftowych, zakup odpowiedniej ochrony twarzy to świetne rozwiązanie. Maski przydadzą się także wszędzie tam, gdzie konieczne jest zasłonięcie twarzy, z różnych powodów, np. podczas kręcenia filmów lub na imprezach tematycznych. W naszej ofercie znajdziesz także maskę w formie taktycznej brody, która pozwoli na ogrzanie Twojej twarzy podczas zimowych form aktywności.