Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Naszywki Morale Patch

Schowaj Czytaj więcej

Morale Patch to naszywki mające na celu odróżnić Twój team od innych oraz pokazać Waszą jedność jako grupy. Szeroki wybór wzorów, kształtów oraz odniesień historycznych - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Morale patches stanowią ważną część wojskowej historii świata. Używane są przez żołnierzy, służby specjalne oraz funkcjonariuszy. Pojawiały się jeszcze przed Pierwszą Wojną Światową w armii Wielkiej Brytanii. Unikalne wzory pozwalały zorientować się do jakiej jednostki należą poszczególni żołnierze. W roku 1920 oznaczenia stały się bardziej spersonalizowane i unikatowe. Stały się przedmiotem kolekcji, handlowano nimi i wymieniano się na inne. Pozwalało to na zbliżenie cywili do jednostek wojska, a służby pilnujące porządku zyskały w oczach ludności cywilnej większe zrozumienie oraz akceptację. Naszywki i rzepy zwiększały morale, przywiązanie i przynależność do swojej jednostki oraz podnosiły ducha walki. Są wyjątkowo popularne w Stanach Zjednoczonych, gdzie noszą je dumnie nawet wojenni weterani. Ukazują żołnierski humor, pomagający przetrwać najcięższe chwile na polach walki.

W tej kategorii znajdziesz morale patch ASG, flagi licznych krajów, w tym Polski, oznaczenia jednostek, grupy krwi oraz wiele innych typów, w wielu odmianach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Produkty te wykonane są przy użyciu różnych metod produkcyjnych i z różnych materiałów. Na szczególną uwagę kolekcjonerów zasługuje linia naszywek od polskiej marki, produkującą odzież taktyczną i outdoorową oraz ekwipunek i wyposażenie militarne oraz turystyczne, Helikon-Tex. W ofercie Militaria.pl przedstawiamy kilkadziesiąt różnych, unikalnych naszywek, ukazujących maskotkę marki – kameleona, występującego pod wieloma postaciami, od operatora jednostek specjalnych, przez gracza komputerowego i maniaka zakupów, do Neil'a Armstronga w skafandrze kosmicznym. Wykonane z wytrzymałego materiału syntetycznego, PVC, posiadające na swojej dolnej stronie rzep, dzięki któremu przymocujesz naszywkę do plecaka, torby czy odzieży. Charakteryzują się wyjątkowo wysoką szczegółowością oraz jakością wykonania. Nietuzinkowy design i ciekawe projekty zadowolą każdego kolekcjonera i miłośnika marki, ale nie tylko. Jeżeli jesteś fanem ASG, morale patches od firmy Helikon-Tex zrobią duże wrażenie na Twoich kolegach oraz na graczach drużyny przeciwnej. Kolejną wartą rozważenia marką, produkującą morale patches ASG jest amerykański producent Mil-Spec Monkey, oferujący, podobnie jak Helikon, najwyższą jakość swoich produktów. One również cechują się najwyższą jakością i ciekawymi wzorami, między innymi przedstawieniem głowy samuraja, wikinga, Azteka, Indianina czy spartańskiego wojownika. Znajdziesz w tym dziale także symbole polskie, takie jak Polska Walcząca.

Dużą popularnością cieszą się też oznaczenia grup krwi, warto jednak wspomnieć, że ratownicy medyczni w wypadku prawdziwego zdarzenia nie biorą ich pod uwagę i każdorazowo robione jest badanie grupy krwi w wypadku, gdybyś potrzebował transfuzji. Wyjątkową grupę naszywek stanowią oznaczenia IFF/IR, które są identyfikowalne wyłącznie w podczerwieni. Rozpoznasz je po strukturze plastra miodu. Oferujemy także naszywki, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Sprawdzą się świetnie w nocnych grach ASG. Morale patch to również doskonały upominek dla bliskiej nam osoby, nie tylko dla gracza airsoft czy paintballu. Każdy miłośnik militariów oraz niepowtarzalnego stylu doceni ten rodzaj ozdób. Wiele z naszywek z rzepem nawiązuje do popkultury, zarówno rodzimej, jak i zagranicznej. Doskonałymi przykładami mogą być morale patches z Kapitanem Bombą, Stormtrooperem z Gwiezdnych Wojen lub popularna czacha Punishera. Bez względu na to, jaki wzór wybierzesz, z pewnością podkreśli on Twój indywidualizm i przykuje wzrok otoczenia. Morale patches to dostępny na każdą kieszeń sposób szybkiej zmiany stylu Twojej odzieży lub dodatków. Naszywka na ramieniu lub plecaku momentalnie nada unikalności całości, a kolorystyka bądź ciekawy wzór zapewni rozpoznawalność.

Ustaw kierunek malejący

599 produktów

 1. (26)
  Wysyłka: Natychmiast
  10,00 zł
 2. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,00 zł 27,00 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
 3. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 6. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  10,00 zł 12,00 zł
  Oszczędzasz 2,00 zł
 7. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,90 zł 28,90 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
Ustaw kierunek malejący

599 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49