Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro! Pozostało:

00 g 00 m 00 s

Okładziny R.I.S./R.A.S./S.I.R. do replik ASG

Schowaj Czytaj więcej

Okładziny, osłony szyn czy konwersje R.I.S./R.A.S./S.I.R. to grupa zewnętrznych podzespołów, które montowane są bezpośrednio na karabinkach i replikach broni. Osoby, które są zainteresowane ulepszeniem swojej repliki pod względem wyglądu, komfortu użytkowania czy funkcjonalności bez wątpienia odnajdą coś dla siebie. Prezentowane przez nas poniżej zestawy osłon montowane są bezpośrednio na szynach R.I.S i stosowane są zazwyczaj po to, by poprawić chwyt broni czyniąc ją bardziej stabilną.

Ustaw kierunek malejący

67 produktów

Strona
 1. Wysyłka: w 24 godziny
  1519,05 zł 1599,00 zł
  Oszczędzasz 79,95 zł
 2. Wysyłka: w 24 godziny
  114,95 zł 121,00 zł
  Oszczędzasz 6,05 zł
 3. Wysyłka: w 24 godziny
  110,20 zł 116,00 zł
  Oszczędzasz 5,80 zł
Ustaw kierunek malejący

67 produktów

Strona

  System R.I.S. ( Rail Interface System) służy do mocowania akcesoriów w różnego rodzaju karabinkach. Jako podstawowa metoda montażu dodatkowych akcesoriów na karabinkach szturmowych czy pistoletach jest ceniona i znana na całym świecie. Do współczesnego ekwipunku najczęściej montowanego na karabinkach należą m.in. okładziny, przyrządy celownicze, latarki, lasery, chwyty taktyczne, dwójnogi i wiele innych w standardowym montażu 11 mm. Zastosowane szyny sprawiają, że dołączone akcesoria są bardzo dobrze przymocowane do repliki zapewniając tym samym bezproblemowe i satysfakcjonujące korzystanie z karabinka.

  W przypadku większości produktów R.I.S./R.A.S./S.I.R. dodawane są dodatkowe elementy potrzebne do montażu osprzętu na karabinku. Warto zaznaczyć, że w tym dziale umieściliśmy również wiele innych akcesoriów. Oprócz okładzin i szyn umieściliśmy tutaj także całe fronty do karabinków. W sklepie Militaria.pl posiadamy bardzo duży wybór części tuningowych do replik ASG. Każda z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, którą gwarantują najlepszej jakości materiały użyte w produkcji.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49