Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Szyny R.I.S./R.A.S./S.I.R. do ASG

Schowaj Czytaj więcej

Szyny montażowe R.I.S./R.A.S./S.I.R. należą do grupy zewnętrznych elementów stosowanych bezpośrednio na replikach broni. Szyny spełniają jedną podstawową funkcję. Umożliwiają montaż dodatkowych akcesoriów na karabinku. Produkty te przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które chcą ulepszyć swoje repliki pod względem wyglądu, komfortu użytkowania, ale i dla tych którzy cenią sobie realistyczne odwzorowanie repliki. W sklepie Militaria.pl posiadamy bardzo duży wybór części tuningowych do karabinków ASG. Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju szyny, panele, konwersje czy okładziny.

Ustaw kierunek malejący

72 produkty

Strona
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,60 zł 168,00 zł
  Oszczędzasz 8,40 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,20 zł 136,00 zł
  Oszczędzasz 6,80 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  391,40 zł 412,00 zł
  Oszczędzasz 20,60 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  187,99 zł
Ustaw kierunek malejący

72 produkty

Strona

  R.I.S. ( Rail Interface System) jest podstawową metodą mocowania akcesoriów dla broni takich jak ja karabiny szturmowe czy lekkie karabiny maszynowe. Obecnie wykorzystuje się wiele rodzajów akcesoriów, które w standardzie 11 mm można bez problemu zamontować na przystosowanym do tego karabinku. Do współczesnych akcesoriów należą m.in. przyrządy celownicze, latarki, lasery, chwyty taktyczne, dwójnogi i inne. Dzięki zastosowaniu takiej szyny dołączone akcesoria są bardzo dobrze przymocowane do repliki zapewniając tym samym bezproblemowe i satysfakcjonujące korzystanie z karabinka.

  W tym dziale można znaleźć produkty pasujące do wielu modeli. Szyny, które oferujemy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, którą gwarantują najlepszej jakości materiały użyte w produkcji. W przypadku większości szyn dodawane są dodatkowo elementy potrzebne do montażu osprzętu na karabinku. Warto zaznaczyć, że w tym dziale umieściliśmy również wiele innych akcesoriów. Oprócz pojedynczych szyn można znaleźć tutaj także całe fronty do karabinków.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49