Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

Szyny R.I.S./R.A.S./S.I.R. do ASG

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

123 produkty

Strona
 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  190,00 zł 200,00 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  54,99 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  77,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  377,15 zł 397,00 zł
  Oszczędzasz 19,85 zł

123 produkty

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Szyny montażowe R.I.S./R.A.S./S.I.R. należą do grupy zewnętrznych elementów stosowanych bezpośrednio na replikach broni. Szyny spełniają jedną podstawową funkcję. Umożliwiają montaż dodatkowych akcesoriów na karabinku. Produkty te przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które chcą ulepszyć swoje repliki pod względem wyglądu, komfortu użytkowania, ale i dla tych którzy cenią sobie realistyczne odwzorowanie repliki. W sklepie Militaria.pl posiadamy bardzo duży wybór części tuningowych do karabinków ASG. Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju szyny, panele, konwersje czy okładziny.

R.I.S. ( Rail Interface System) jest podstawową metodą mocowania akcesoriów dla broni takich jak ja karabiny szturmowe czy lekkie karabiny maszynowe. Obecnie wykorzystuje się wiele rodzajów akcesoriów, które w standardzie 11 mm można bez problemu zamontować na przystosowanym do tego karabinku. Do współczesnych akcesoriów należą m.in. przyrządy celownicze, latarki, lasery, chwyty taktyczne, dwójnogi i inne. Dzięki zastosowaniu takiej szyny dołączone akcesoria są bardzo dobrze przymocowane do repliki zapewniając tym samym bezproblemowe i satysfakcjonujące korzystanie z karabinka.

W tym dziale można znaleźć produkty pasujące do wielu modeli. Szyny, które oferujemy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, którą gwarantują najlepszej jakości materiały użyte w produkcji. W przypadku większości szyn dodawane są dodatkowo elementy potrzebne do montażu osprzętu na karabinku. Warto zaznaczyć, że w tym dziale umieściliśmy również wiele innych akcesoriów. Oprócz pojedynczych szyn można znaleźć tutaj także całe fronty do karabinków.