ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Okulary Pyramex

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Materiał szkieł
Materiał oprawki
Klasa wytrzymałości
Polaryzacja
Filtr UV
Przyciemnienie

18 produktów

 1. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  21,99 zł
 2. (15)
  Wysyłka: Natychmiast
  22,99 zł

18 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Pyramex to amerykańska marka, która rozpoczęła działalność w 1991 roku. Firma ta, zajmuje się produkcją m.in.: odzieży odblaskowej, produktów spawalniczych, wsporników, masek oddechowych, rękawic oraz wielu innych środków ochrony osobistej. Jednymi ze sztandarowych produktów są okulary Pyramex. 

Ochronne okulary marki Pyramex wytwarzane są z poliwęglanów (szkła) i nylonu (zauszniki). Produkty spełniają normę wytrzymałości F, co oznacza, iż wykazują odporność na uderzenie stalową kulką o masie 0,86g, która porusza się z prędkością 45m/s.  

Okulary Pyramex chronią również przed promieniowaniem ultrafioletowym. W szkłach zastosowano filtry UVA, UVB i UVC, które zapobiegają: zaczerwienieniu gałek ocznych, pieczeniu, uczuciu piasku w gałkach ocznych czy nadwrażliwości na światło.  

Dostępne w naszej ofercie okulary wyposażono w szkła o różnej kolorystyce – możesz wybrać okulary ochronne o przezroczystych, żółtych lub szarych soczewkach. Co równie istotne, produkty spełniają międzynarodowe normy: ANSI.Z37.1+, MIL-PRF 32432 oraz CE EN 166. Spełniane normy mogą się różnić w zależności od wybranego modelu. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49