ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Pistolety i rewolwery Gamo

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Energia początkowa
Blowback
Napęd wiatrówki
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

11 produktów

 1. (74)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 399,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 2. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  949,00 zł
 3. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 679,00 zł
  Oszczędzasz 80,00 zł
 4. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  729,00 zł
 5. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  419,00 zł
 6. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  419,00 zł 459,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 7. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  379,00 zł
 8. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  259,00 zł 299,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł

11 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Poniżej znajdziesz szeroki wybór produktów hiszpańskiej firmy Gamo, która już ponad pięćdziesiąt lat zapewnia najwyższej jakości wiatrówki pistoletowe oraz rewolwerowe. Poza nimi produkowane są także śruty dostępne w wielu konfiguracjach, przy których procesy produkcyjne są jednymi z najnowocześniejszych na świecie. Poniżej postaramy się omówić wachlarz dostępnych pistoletów Gamo w ofercie Militaria.pl. Na samym początku wyjaśnijmy, czym w ogóle jest wiatrówka. Jest to replika broni krótkiej, która strzela śrutem Diabolo lub BB (metalowymi kulkami). Zasilane są najczęściej nabojem CO2 12g, a ich zasięg celności sięga około piętnastu metrów. W przypadku pistoletów Gamo znajdziemy także pistolety zasilane systemem PCA, który polega na jedno- lub kilkukrotnym sprężeniu powietrza w cylindrze za pomocą rozłożenia oraz złożenia górnej części zamka. Wiatrówki występują w wielu konfiguracjach, a Gamo nie ogranicza się tylko do nich, w ofercie hiszpańskiego producenta znajdziesz także wiatrówki rewolwery Gamo.

W zależności od tego, czy chcesz strzelać bardziej rekreacyjnie, czy precyzyjnie, powinieneś zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że śrut BB, czyli stalowe kulki, ma nieco większy rozrzut na tarczy podczas strzelania, lecz siła ich uderzenia jest większa niż w przypadku ołowianego śrutu diabolo. W magazynku także mieście się ich więcej, więc wiatrówki pistolety firmy Gamo służą do luźnego strzelania do puszek lub tarczy podczas spotkania ze znajomymi, gwarantując przede wszystkim świetną zabawę i zadowalający element niszczący. Zasilanie nabojem CO2 powoduje, że możemy wystrzelać śrut tak szybko, jak naciśniemy spust. Jeśli jednak zdecydujesz się na wiatrówki lub rewolwery Gamo, które strzelają śrutem Diabolo, zyskasz przede wszystkim większe skupienie na dystansie do piętnastu metrów. Dzięki temu możesz zorganizować pełnoprawne zawody strzeleckie w strzelaniu do tarczy sportowej. Wśród rewolwerów Gamo nie znajdziesz replik odpowiadających realnym modelom broni palnej, ale pozbawione wzorców wiatrówki są tworzone od podstaw nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Świetnie wyprofilowane rękojeści oraz ciekawy, wręcz futurystyczny wygląd sprawia, że modele od hiszpańskiego producenta przyciągają uwagę i wyglądają bardzo ciekawie. Nie brakuje tutaj miejsca nawet na zamontowanie kolimatora lub małej lunety, gdyż zdarzają się bronie wyposażone w szyny RIS.
Pojemność magazynka rewolwerów Gamo waha się od sześciu do dziesięciu sztuk amunicji, najczęściej w kalibrze 4,5 mm. Gamo oferuje także użytkownikom wiele rodzajów amunicji, od płaskich tarczowych śrutów przez amunicję wyposażoną w zaostrzone czubki wspomagające penetrację, aż po specjalną amunicję ze stalowymi głowicami lub podwójne kołnierze lepiej uszczelniające się w lufie. Dla najbardziej wymagających użytkowników przeznaczone są pistolety Gamo zasilane systemem PCA. Są to najbardziej precyzyjne modele, które do strzelania nie wymagają niczego poza odpowiednio dobranym śrutem do rodzaju strzelania. Takie wiatrówki cechują się kompletnie bezodrzutowym strzałem, dzięki czemu jest on wykładową naszej pozycji podczas strzelania oraz oczywiście warunków pogodowych. Strzelanie do tarczy z takiego rodzaju broni daje nam najbardziej miarodajne wyniki oraz wspomoże nas w szkoleniu zgrywania oka z muszką i szczerbinką. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przygotowaną przez zespół Militaria.pl. Sprawdź wszystkie modele popularnego hiszpańskiego producenta, który podbija rynek wiatrówek już w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Jeżeli poszukujesz wyzwania w postaci strzelectwa na dalsze dystanse, zainteresuj się ofertą karabinków Gamo. Zapraszamy do zakupów!

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49