Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Podpinki do hamaków

Schowaj Czytaj więcej

Podczas różnego rodzaju wypraw, czy to survivalowych czy bushcraftowych ważne jest, aby zapewnić sobie miejsce do odpoczynku, który pozwoli nam na odzyskanie sił do dalszej podróży. Wybór odpowiedniego miejsca, a także formy noclegu jest szczególnie istotny podczas wietrznych i mroźnych nocy, kiedy twój organizm potrzebuje dobrej izolacji. 

Ustaw kierunek malejący

14 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1249,00 zł 1500,00 zł
  Oszczędzasz 251,00 zł
Ustaw kierunek malejący

14 produktów

  Podczas tego rodzaju wypraw warto w pełni odizolować się od podłoża, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wychłodzenia. Dobrym pomysłem jest spanie w hamaku. Dodatkowo przy bardzo niskich temperaturach warto stosować podpinki do hamaka, które zapewniają bardzo dobrą izolację od wiatru czy mrozu. Podpinka pod hamak może być stosowana także jako kołdra lub ciepły płaszcz. Sprawdzi się nie tylko na wyjeździe, ale także w domu jako dodatkowa kołdra np. podczas blackoutu lub awarii ogrzewania. 

  Podpinka do hamaka to uniwersalna kołdra, którą podczepia się od spodu hamaka. Niektórzy wykorzystują karimatę jako izolację hamaka, jednak w trakcie snu maty się przesuwają i zaginają. Stosowanie podpinki pod hamak nie stwarza tego dyskomfortu, ponieważ podpinka otula hamak od zewnątrz. Dodatkowo eliminuje wychładzanie pleców i zatrzymuje ciepło. Jeżeli jesteś pasjonatem wypraw survivalowych, nie musisz rezygnować z tego hobby, kiedy temperatura spada poniżej 0°C. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, gdzie znajdziesz podpinkę hamakową odpowiednią do twoich potrzeb. 

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49