Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Moskitiery do hamaków

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Moskitiera do hamaka to praktyczny produkt zapewniający skuteczną ochronę przed komarami, kleszczami, mrówkami, meszkami i wieloma innymi owadami, których obecność może znacznie utrudnić wypoczynek lub sen w hamaku. Moskitiera sprawdzi się szczególnie dobrze latem np. w trakcie pobytu w lesie lub nad wodą, kiedy obecność owadów jest największa i najbardziej dokuczliwa. Ochrona przez komarami przyda się także, jeśli planujesz wypoczywać we własnym ogrodzie. W tej sytuacji warto pomyśleć o zakupie moskitiery do hamaka ogrodowego. W ofercie Militaria.pl znajdziesz moskitiery czołowych producentów, w tym Bushman, TigerWood i Badger Outdoor.

Montaż moskitiery przebiega za pomocą specjalnych mocowań, które zapewniają dokładne dopasowanie do hamaka. Po montażu moskitiery osoba, która znajduje się w hamaku jest chroniona przed owadami z każdej strony. Dzięki wykonaniu moskitiery z przewiewnej siatki zapewniona jest również odpowiednia wentylacja, co jest szczególne ważne w trakcie upalnych dni i nocy. 

Warto wspomnieć, że na Świecie są miejsca, w których moskitiera do hamaka jest niezbędnym wyposażeniem, jeśli planujesz nocować w hamaku. Mowa przykładowo o rejonach lasów deszczowych lub obszarach zagrożonych malarią i innymi chorobami przenoszonymi przez owady. Choroby te mogą być bardzo niebezpieczne, a czasami nawet śmiertelne dla człowieka. Samice komarów, które przenoszą malarię i inne choroby są najbardziej aktywne nocą. Ważne jest zatem, aby zadbać o odpowiednią ochronę przed nimi w trakcie snu. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49