ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Rewolwery ASG Green Gas i CO2

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox

31 produktów

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  309,00 zł
 2. (31)
  Wysyłka: Natychmiast
  529,00 zł
 3. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  549,00 zł
 4. (25)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł
 5. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  599,99 zł
 6. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  404,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  404,99 zł
 8. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  409,99 zł
 9. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  409,99 zł
 10. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  739,00 zł
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  789,00 zł
 12. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  419,00 zł

31 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Repliki rewolwerów ASG CO2 zazwyczaj dysponują najwyższą energią kinetyczną wystrzeliwanych kulek, przez co polecane są szczególnie do strzelania do celu, gier na dalszych dystansach lub rozgrywek na otwartej przestrzeni. Zasilane są z dwunastogramowych, metalowych pojemników, wewnątrz których znajduje się sprężony pod wysokim ciśnieniem dwutlenek węgla. Długie lufy i duża moc sprawiają, że wśród replik ręcznej broni krótkiej, cechuje je najwyższy zasięg i wyjątkowo dobra celność. Najmocniejsze rewolwery ASG CO2 potrafią wyrzucać sześciomilimetrowe kulki z prędkością początkową, przekraczającą nawet sześćset stóp na sekundę (z angielskiego fps, czyli feet per second). Oczywiście dla miłośników rozgrywek typu CQB (close-quarters battle, czyli z języka angielskiego walk w przestrzeniach zamkniętych), posiadamy w naszej bogatej ofercie rewolwery dysponujące mniejszymi prędkościami. Planując zakup rewolweru ASG CO2 do budynku, warto sprawdzić, czy jego energia i prędkość wylotowa nie przekraczają pożądanych wartości. Przy wyborze pomogą opisy produktowe, dostępne po kliknięciu w konkretny model.

Rewolwery ASG CO2 to nie jedyne napędzane gazowo repliki broni krótkiej, posiadające bębenkowe magazynki. W tej kategorii znajdziesz także modele zasilane popularną mieszanką propanu, silikonu i substancji wonnej. Chodzi oczywiście o rewolwery ASG Green Gas. Składniki zapachowe dodawane są do tego produktu, w celu identyfikacji ewentualnych nieszczelności, ponieważ substancja ta, w przeciwieństwie do dwutlenku węgla, jest łatwopalna. Polecamy rozwagę przy stosowaniu na rozgrywkach airsoftowych pirotechniki, podczas użytkowania replik zasilanych Green Gasem oraz wyjątkową ostrożność i unikanie otwartych źródeł ognia. Rewolwery ASG Green Gas to, podobnie jak modele na CO2, wyjątkowo celne i bezawaryjne repliki. Przy odpowiedniej konserwacji i prawidłowej obsłudze, charakteryzują się świetnymi parametrami i wieloletnią żywotnością. Mimo niewielkiej pojemności magazynków, która w przypadku modeli bębenkowych wynosi sześć pocisków, potrafią przechylić szalę zwycięstwa na stronę naszej drużyny. Jeżeli na polu zainscenizowanej potyczki, nagle w broni długiej zabraknie Ci kulek, wyciągnięcie z kabury repliki bocznej nierzadko jest szybsze niż przeładowanie lub dosypanie amunicji do Twojego karabinu. Każdy rewolwer Green Gas ASG posiada zawór oraz uszczelkę, o które należy dbać. Mimo iż mieszanina gazu w swoim składzie posiada silikon, warto dodatkowo zabezpieczyć je przed zużyciem dodatkową warstwą smaru typu Pellgunoil. Jest to szczególnie ważne, jeżeli zdecydujesz się na replikę zasilaną CO2.

Dwutlenek węgla zawarty w kapsule jest wyjątkowo suchy i przy rozprężaniu powoduje zużycie uszczelek. Dlatego właśnie odpowiednia konserwacja jest tak istotna. Smary i wyciory do czyszczenia lufy, które również warto stosować od czasu do czasu, znajdziesz bez problemu na stronie Militaria.pl w osobnych kategoriach. Zarówno CO2, jak i Green Gas lepiej radzą sobie podczas zabawy w cieplejszych okresach. Jeżeli zdecydujemy się na zimową strzelankę, warto zarówno pojemniki z gazem, jak i naładowane repliki, przenosić w warunkach jak najcieplejszych. Zwiększy to ich efektywność i wydajność podczas rozgrywki. Repliki rewolwerów ASG na Green Gas nie wymagają zmiany kapsuł, ponieważ posiadają zintegrowany zbiornik, najczęściej w rękojeści. Zwiększa to realizm, ale minusem jest konieczność posiadania przy sobie większej puszki z gazem. Kapsułki z dwutlenkiem węgla łatwiej zmieścić w ładownicy lub kieszeni. Warto mieć to na uwadze, wybierają sprzęt dla siebie lub na prezent. Repliki ASG to doskonały upominek dla bliskiej nam osoby, która jest miłośnikiem militariów lub aktywnym graczem airsoftowym. Zależnie od budżetu, jakim dysponujesz, warto wybrać model posiadający jak najwięcej elementów wykonanych z metalu. Oprócz pozytywnych wrażeń z użytkowania, taki modele także są bardziej wytrzymałe. Dotyczy to zazwyczaj także pistoletów i karabinów airsoftowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rewolwerów gazowych ASG. W tej kategorii znajdziesz także obecne w Red Dead Redemption 2 bronie, takie jak kultowe Colty i Remingtony.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49