Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Spodnie PL Desert

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Płeć
Okazje
Styl
Typ materiału
Faktura materiału
Elastyczność materiału
Wodoodporność
Zapięcie rozporka

1 produkt

1 produkt

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale umieściliśmy posiadane przez nas spodnie PL desert. Są to taktyczne spodnie wojskowe dostępne we wspaniałym, pustynnym kamuflażu. Oferowane przez nas PL desert spodnie to jedne z najbardziej użytecznych i wygodnych spodni dostępnych na rynku. Doskonale sprawdzają się w warunkach miejskich, jak i leśnych. Spodnie te uwielbiane są przede wszystkim przez graczy ASG, którzy chcą wzorować się na pustynnych jednostkach bojowych, graczy Paintball, miłośników outdooru oraz sympatyków szeroko pojętych militariów. Z uwagi na ich funkcjonalność polecane są wszystkim osobom, które poszukują praktycznych i wygodnych spodni w pustynnym kamuflażu.

Spodnie PL desert męskie wykonane są w doskonałym polskim kamuflażu. Kamuflaż ten jest pustynnym odpowiednikiem wz. 2010 „Pantera”. Tworzony był na początku XXI wieku w chwili, gdy pojawiła się możliwość zaangażowania Polskich Sił Zbrojnych w wojnę na bliskim wschodzie. Mundury pustynne noszone były przede wszystkim przez żołnierzy PKW Irak, PKW Czad oraz PKW Afganistan. Męskich spodni PL desert nie powinno zabraknąć w szafie kogoś, kto interesuje się polskim umundurowaniem oraz poszukuje bardzo wytrzymałych i wygodnych wojskowych bojówek.

Największą popularnością cieszy się model CPU polskiej firmy Helikon. Model ten nawiązuje do projektu munduru Polskich Sił Zbrojnych z 2010 roku oraz amerykańskiego munduru ACU stosowanego w Afganistanie. Spodnie te charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i jakością wykonania. Zostały uszyte w 100 % z bawełny i tak jak w oryginale do jego uszycia użyto splotu RipStop. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia takie jak rozdarcia i przebicia. Spodnie te są także odpowiednio lekkie. Funkcjonalność spodni PL desert zapewnia odpowiednia liczba dobrze rozmieszczonych kieszeni, które są dostosowane do przechowywania wielu przedmiotów takich jak noże, multitoole czy latarki.