Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Spodnie multicam

Schowaj Czytaj więcej

Sklep Militaria.pl od wielu lat prowadzi sprzedaż odzieży wojskowej i militarnej. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju spodnie – bojówki specjalnego przeznaczenia. Te, dostępne w kamuflażu są cenione wśród bardzo wielu użytkowników. Są to między innymi gracze ASG, myśliwi, osoby interesujące się szeroko pojętymi militariami, outdoorem oraz wielu innych. Spodnie multicam to doskonała oferta dla osób szukających wytrzymałych i wygodnych bojówek w praktycznym kamuflażu. Wzór ten opracowany pierwotnie dla armii amerykańskiej zdobył uznanie w wielu państwach na świecie.

Ustaw kierunek malejący

8 produktów

Ustaw kierunek malejący

8 produktów

    Kamuflaż multicam to połączenie siedmiu różnych odcieni zieleni, brązu i beżu. Odpowiednio dobrane plamy, kształty i kolory mają za zadanie oszukiwać mózg i wtopić osobę użytkującą w otoczenie. Wzór jest dobrany tak, aby działał na bliskie i dalsze odległości podczas różnego natężenia światła w rozmaitych rodzajach terenu. Multicam spodnie to doskonała propozycja również dla cywila. Spodnie multicam męskie powinny być częścią garderoby każdego mężczyzny, który ceni wygodę oraz komfort noszenia bojówek. Militarny styl spodni multicam trafia w gust wielu osób.

    W naszej ofercie posiadamy kilka modeli par męskich spodni multicam. Modele od polskiej firmy Helikon cechują się nienagannym krojem, dobrą wytrzymałością i zaawansowanymi technologicznie materiałami. Na Militaria.pl znajdziesz spodnie w kamuflażu multicam w różnych krojach, dzięki czemu łatwo wybierzesz spośród nich model, który spełnia Twoje wymagania wobec męskich spodni.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49