Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Tarpy i płachty biwakowe

Schowaj Czytaj więcej

Płachty biwakowe zwane również plandekami biwakowymi lub tarpami to lekkie i wielofunkcyjne wodoodporne schronienia, są doskonałą alternatywą dla namiotu. Tarp do rozstawienia nie potrzebuje stelaża – wystarczą linki, śledzie i punkty nośne (mogą być to drzewa albo kije trekkingowe). Plandeki biwakowe wyposażone są w wiele punktów montażowych, do których można przymocować linkę, co daje wiele możliwości rozstawienia schronienia. Niską wagę płacht biwakowych i niewielkie rozmiary po spakowaniu docenią szczególnie osoby wybierające się na kilkudniowe wędrówki z noclegiem w terenie. Tarpy doskonale sprawdzą się zarówno jako osłona podczas spania na ziemi, jak i zadaszenie rozwieszane nad hamakiem. Używanie płacht biwakowych podczas obozowania pozwala być blisko natury i stale obserwować otoczenie. W wielu przypadkach obozowanie pod tarpem będzie wygodniejsze niż w przypadku namiotu.

Ustaw kierunek malejący

74 produkty

Strona
 1. Wysyłka: Natychmiast
  34,00 zł 45,00 zł
  Oszczędzasz 11,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 55,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  359,00 zł 390,00 zł
  Oszczędzasz 31,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 49,01 zł
 5. Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 55,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
Ustaw kierunek malejący

74 produkty

Strona
  Używanie płacht biwakowych podczas obozowania pozwala być blisko natury i stale obserwować otoczenie. W wielu przypadkach obozowanie pod tarpem będzie wygodniejsze niż w przypadku namiotu. Płachta biwakowa nie tylko zapewnia miejsce do odpoczynku i spania, ale pozwala również gotować i prowadzić inne prace obozowe bez względu na warunki atmosferyczne. Plandeki biwakowe idealnie sprawdzą się podczas wypraw bushcraftowych. Odpowiednio rozstawiony tarp zapewnia ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem, jednocześnie będąc najlżejszym i zajmującym najmniej miejsca schronieniem biwakowym.
  W ofercie Militaria.pl znajduje się szeroki wybór płacht biwakowych czołowych producentów (Helikon, Bushmen, Lesovik, DD Hammocks), dostosowanych do preferencji i warunków, w jakich będą używane. W tej kategorii znajdują się tarpy kwadratowe 3x3, 4x4, prostokątne 4x3 oraz 2x3. Płachty biwakowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i maskowaniach, dzięki czemu łatwo znaleźć tarp dopasowany do naszych potrzeb. Wszystkich miłośników biwakowania zapraszamy również do kategorii noże wojskowe r]oraz noże myśliwskie.Odpowiednie narzędzia to coś, czego w terenie nie powinno nam zabraknąć.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49