Zamów dziś (8.06) - dostawa już jutro!

Wiatrówki - karabinki do 499 zł

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii mamy do zaprezentowania tanie wiatrówki długie. Jest to sprzęt dla pasjonatów broni oraz osób chcących nauczyć się strzelać. Wiatrówki wykorzystasz przede wszystkim do strzelania rekreacyjnego. Świetną zabawą jest celowanie do puszek, butelek lub tarcz innego rodzaju. Jeśli szukasz tanich wiatrówek długich, które posłużą do sportowego strzelania, to również znajdziesz coś dla siebie. Jednak przed zakupem broni należy zapoznać się z tematem, aby wybrać taką wiatrówkę, która będzie spełniać Twoje oczekiwania. Zastanów się, jaki napęd zastosowany w wiatrówce będzie dla Ciebie najlepszy. W ofercie sklepu Militaria.pl posiadamy tanie wiatrówki karabinki wyposażone w różnego rodzaju napędy.

Bardzo popularny jest napęd sprężynowy. Jego działanie polega na naciągnięciu sprężyny, która po puszczeniu się rozpręża. Powoduje to nagły ruch tłoka umieszczonego w cylindrze, czego efektem jest wypuszczenie śrutu z lufy. Podczas strzelania z wiatrówek o napędzie sprężynowym należy spodziewać się charakterystycznego odrzutu, ale z całą pewnością delikatniejszego niż podczas strzelania z prawdziwej broni. Wiatrówki z tego typu napędem można podzielić na dwa rodzaje. Jednym z nich są wiatrówki klasycznie łamane. W asortymencie naszego sklepu posiadamy ciekawą ofertę takich wiatrówek, głównie ze względu na ich popularność i prostotę w użytkowaniu. Właśnie z tego powodu wiatrówki tego typu są polecane osobom początkującym. Aby naładować wiatrówkę, należy naciągnąć sprężynę do dołu (łamiąc lufę) oraz załadować śrut. Po zamknięciu lufy wiatrówka jest gotowa do oddania strzału. Posiadamy również wiatrówki sprężynowe z naciągiem dolnym lub bocznym. W tych modelach tanich wiatrówek karabinków naciąg następuje przy użyciu dźwigni umiejscowionej pod lufą (w przypadku wiatrówki z naciągiem dolnym) lub z boku łoża (w przypadku tej z naciągiem bocznym). Wyposażanie tanich wiatrówek długich w taki napęd nadaje im celności oraz wytrzymałości. Innym napędem stosowanym w wiatrówkach jest CO2. Ich charakterystyką jest mniejszy odrzut oraz lekkość z powodu braku mechanizmu sprężynowego w środku. Zminimalizowany odrzut bardzo korzystnie wpływa na celność oddawanych strzałów. Największą zaletą jest możliwość oddania kilku strzałów podrząd bez konieczności przeładowywania broni.

Wiatrówka przed strzelaniem musi być naładowana za pomocą jednorazowych naboi wypełnionych sprężonym dwutlenkiem węgla. Tak naładowana broń może oddać od 50 do 70 strzałów w zależności od modelu. Podczas wyboru odpowiedniej wiatrówki zwróć uwagę na tak zwane pompki. Są to wiatrówki PCA, które do strzelania używają sprężonego powietrza. Wiatrówkę można naładować przed każdym strzałem poprzez wykonanie kilku ruchów dźwignią umieszczoną pod lufą. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba nosić ze sobą specjalnych naboi, aby naładować broń. Innym dużym plusem jest możliwość sterowania mocą strzału. Pompując broń, decydujemy, jak mocny strzał chcemy oddać. Posiadamy również bardziej zaawansowane technologicznie wiatrówki – PCP. Są to karabinki wyposażone w zbiorniki do magazynowania sprężonego powietrza. Za pomocą tych wiatrówek można oddawać serię strzałów bez potrzeby częstego ładowania. Różne modele wiatrówek wyposażone są w udogodnienia, które wpływają na komfort strzelania. Między innymi niektóre z modeli posiadają przyrządy celownicze poprawiające celowanie w ciężkich warunkach oświetleniowych. Karabinki posiadają także dodatkowe szyny montażowe, dzięki którym można dołączyć inne dowolne urządzenia. Duży asortyment tanich wiatrówek karabinków na pewno pozwoli Państwu znaleźć odpowiednią broń dla siebie. W ofercie kategorii znajdują się wiatrówki do 200 zł, wiatrówki do 300 zł oraz droższe wiatrówki do 499 zł. Każdy z modeli wykonany jest w bardzo porządny i dokładny sposób tak, aby spełnić oczekiwania każdego wymagającego klienta.

Ustaw kierunek malejący

25 produktów

Strona
 1. (557)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 489,00 zł
  Oszczędzasz 140,00 zł
 2. (283)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł 599,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 3. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  469,00 zł
 4. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  419,00 zł
 5. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  319,00 zł
 6. (42)
  Wysyłka: Natychmiast
  449,00 zł
 7. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł
 8. (31)
  Wysyłka: 3 dni
  499,00 zł
Ustaw kierunek malejący

25 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49