Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Włóczki maskujące

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Włóczki maskujące są przeznaczone do kamuflowania broni, oporządzenia, sprzętu biwakowego i innych elementów. Znajdują one zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym podczas działań wojskowych, ASG, survivalu i bushcraftu. Mogą być również skutecznie wykorzystywane przez fotografów i entuzjastów obserwacji dzikiej przyrody. 

Włóczki maskujące oferowane w Militaria.pl nie są niczym połączone, co umożliwia ich użycie w dowolnej konfiguracji. Ze względu na brak połączeń między włóczkami, użytkownik ma pełną kontrolę nad sposobem ich wykorzystania. Może je układać w dowolny sposób, zaplatać, przyczepiać lub mocować do różnych elementów, aby stworzyć odpowiedni kamuflaż lub maskowanie.  

Oferowane włóczki są wykonane m.in. z poliestru, który jest znany ze swojej trwałości i odporności na uszkodzenia. Nie chłonie on wilgoci jak niektóre inne materiały. To oznacza, że włóczki wykonane z tego materiału nie nasiąkają wodą.  

Włóczki maskujące dostępne w Military.pl są produkowane przez producentów, takich jak: Mil-Tec, MFH i FOSCO. Najczęściej są dostępne w zestawach, które zawierają kilka różnokolorowych włóczek. Zawierają one odcienie m.in. beżu, brązu, zieleni i szarości. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49