Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Bielizna termoaktywna Bennon Artemios - Black

Ocena:
94% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
Już od 119,95 zł
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Gwarantowana dostawa - Sb. 15 Lis.
    Zamów do 23:00 - odbierz paczkę w sobotę!
Kup na raty: 12,00 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 11 punktów = 5,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
119,95 zł

Komplet męskiej bielizny termoaktywnej składający się z koszulki z długim rękawem oraz legginsów. Wykonany z wytrzymałej i elastycznej dzianiny poliestrowej o gramaturze 190g/m2. Sprawdzi się jako pierwsza warstwa odzieży.

Materiał, z którego została uszyta bielizna odprowadza wilgoć na zewnątrz i szybko schnie, dzięki czemu utrzymuje właściwą temperaturę ciała, zabezpieczając organizm przed wychłodzeniem.

Rozmieszczone anatomicznie płaskie szwy chronią przed otarciami, zapewniają wysoki komfort użytkowania i nie krępują ruchów.

Zestaw zawiera materiałowy worek do przechowywania bielizny.

Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: 100% poliester
Gramatura: 190 g/m2
Producent: Bennon, Czechy

Bennon


Militaria.pl jest dealerem premium marki Bennon.


Bennon to czeska marka obecna na rynku od 2009 roku, specjalizująca się w produkcji obuwia roboczego, taktycznego i outdoorowego. Jej motto „Ready for tomorrow” podkreśla dążenie do tworzenia rozwiązań gotowych sprostać wyzwaniom przyszłości. Produkty Bennon są cenione przez służby mundurowe, profesjonalistów z wymagających branż oraz pasjonatów turystyki. Marka opracowała autorską membranę REGI-TEX®, zapewniającą wysoką wodoodporność i oddychalność, a także wykorzystuje sprawdzone technologie, takie jak Vibram® czy 3M Thinsulate®. Bennon jest członkiem Czeskiego Stowarzyszenia Obuwniczego i Skórzanego, co potwierdza jej silne zakorzenienie w tradycji rzemiosła obuwniczego. Firma prowadzi własne centrum testowe, w którym prototypy obuwia sprawdzane są w realnych warunkach terenowych, zanim trafią do użytkowników.

Więcej informacji
Płeć Męska
Kolor główny Black
Kolor/kamuflaż Czarny
Typ materiału Syntetyczny
Długość rękawa Długi
Krój Dopasowany
Gramatura 190 g/m2
Kod producenta 0237110060
Producent Bennon

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 3

  1. G...
    80%

    Bielizna działa jak trzeba spełnia swoje zadnie daje ciepło jednak kupiłem trochę za małą rękawy i nogawki kompletu są trochę krótkie materiał niestety troszkę się mechaci, ale da się go przywrócić do stanu jak przy zakupie.

  2. D...
    100%

    Działa jak należy i cena nie jest wygórowana. Dość dobrej jakości termo, zdaje egzamin jako pierwsza warstwa ubrań. Nie testowana na mocnym wietrze lecz w lesie na taktyce. Daje rade choć jestem mega zmarzluchem i czasem potrafiło mi się chłodno zrobić.

  3. A...
    100%

    Bardzo porządna bielizna, idealna do pracy na mrozie i do lasu

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup