Pokrowiec wart swojej ceny służy mi do przechowywania baterii i innego ekwipunku ani razu jeszcze mi nie przemókł mam nadzieję że sklep powiększy asortyment o produkty magpula bo potrzebuje jeszcze paru takich.
Etui o podwyższonej szczelności wyprodukowane w USA przez firmę Magpul. Wykonane w procesie zgrzewania przy użyciu wzmocnionej tkaniny polimerowej.
Zgrzewane łączenia wodoodpornego materiału oraz zamek YKK AquaGuard z powłoką hydrofobową chronią przenoszone akcesoria przed zawilgoceniem, deszczem oraz pyłem. Wygodne rozpinanie suwaka zapewnia duży uchwyt z Paracordu 550 i rurki termokurczliwej.
Pokrowiec wyposażono w okno o zmatowionej powierzchni, pozwalające łatwo zweryfikować czy spakowane zostały wszystkie wymagane przedmioty. Na górnych rogach znajdują się otwory umożliwiające na troczenie etui lub zawieszenie go na karabińczyku.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne
Wymiary: 305 x 178 mm
Długość zamka: 216 mm
Kolor: Czarny
Waga: 140 g
Producent: Magpul, USA
Militaria.pl jest dealerem premium marki Magpul.
Magpul Industries Corporation to amerykańska firma założona w 1999 roku przez byłego sierżanta USMC Richarda Fitzpatricka. Jej nazwa pochodzi od pierwszego produktu - uchwytu MagPul, inspirowanego polowymi rozwiązaniami ułatwiającymi szybkie wyjmowanie magazynków. Marka zyskała renomę dzięki polimerowym magazynkom PMAG do platform AR-15 i zgodnych ze STANAG, znanym z wyjątkowej trwałości i niezawodności nawet przy amunicji M855A1. Przełomem stał się także system montażowy M-LOK, który pozwala na szybkie mocowanie akcesoriów i został przyjęty jako standard NATO. Firma zbudowała reputację dzięki koncentracji na realnych potrzebach strzelców, a uzyskanie numeru NATO Stock Number dla EMAG otworzyło jej drogę do szerokich zamówień wojskowych.
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Materiał główny | tworzywo sztuczne |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Waga | 140 g |
| Wodoodporność | Tak |
| Wymiary | 305 x 178 mm |
| EAN | 840815121824 |
| Kod producenta | MAG995-001 |
| Producent | Magpul |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 1
Brak opinii