Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Flara sygnalizacyjna 15 minut

Ocena:
100% of 100
Producent: TM
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 3,99 zł
39,99 zł
  • Zamów teraz i odbierz paczkę od kuriera DHL w poniedziałek!

Kup i zbierz 3 punkty = 1,50 zł zniżki na następne zakupy.
Kup teraz, zapłać za 30 dni
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 6
  • Warto dokupić
39,99 zł

Flara ostrzegawcza w kolorze czerwono-pomarańczowym o czasie palenia wynoszącym 15 minut. Jest niezawodnym, powszechnie wykorzystywanym sposobem na zasygnalizowanie niebezpieczeństwa czy umożliwienie zlokalizowania miejsca, w którym niezbędne jest udzielenie pomocy.

Flary ostrzegawcze mogą zostać wykorzystane podczas wypadku drogowego lub w trakcie awaryjnego postoju, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas oczekiwania na przyjazd służb. Flara jest popularna także w policji, wojsku, straży pożarnej, jednostkach ratownictwa górskiego, oraz w żegludze, gdzie używane są flary morskie. Istotną zaletą flar jest fakt, iż mogą działać w niekorzystnych warunkach takich jak deszcz, śnieżyca, silny wiatr czy mgła. Nie dziwi zatem, że flara morska jest cenionym rozwiązaniem, które sprawdza się od lat.

Flara może być wykorzystywana również przez osoby zainteresowane turystyką jako skuteczny i sprawdzony sposób alarmowania. Udając się na górskie wyprawy, w razie wypadku warto mieć możliwość zasygnalizowania miejsca, w którym znajdują się ludzie potrzebujący pomocy. Odpalenie flary nie trwa długo i zadziała niemal w każdych warunkach pogodowych, dlatego może to być idealny wybór wyposażenia na sytuacje awaryjne.

Dane techniczne
Kolor: czerwono-pomarańczowy
Czas palenia: 15 min.
Typ zapłonu: potarcie
Waga: 150 g

Flary ostrzegawcze zostały dopuszczone do obrotu handlowego na Terenie Polski na podstawie decyzji Ministra Gospodarki i posiadają wymagany Certyfikat Klasyfikacyjny (Certyfikat Bezpieczeństwa) Instytutu Przemysłu Organicznego Nr 072/IPO/99.
Więcej informacji
EAN 5905548310015
Kod producenta 715
Ocena:
100
5/5
6 Opinie
Dodaj opinię
Dodaj opinię

Anuluj
Produkty podobne
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49