Zamów do 23:00 z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Forma żeliwna Petromax Burger Maker - Black

Wysyłka: Brak towaru
179,95 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Do góry
179,95 zł

Forma żeliwna Petromax Burger Maker - Black

Łatwa w użyciu forma do smażenia burgerów wykonana z żeliwa. Jej wymiary pozwalają na usmażenie dwóch mięs o średnicy do 12 cm. Rękojeść została wykonana z drewna. Może być używana zarówno na grillu, jak i na ognisku.

żeliwny korpus, elementy ze stali nierdzewnej, uchwyt z drewna bukowego

Korpus gofrownicy wykonano z wysokiej jakości żeliwa. Materiał ten dobrze znosi wysokie temperatury, jest odporne na odkształcenia oraz charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Elementy ze stali nierdzewnej odpowiadają za stabilność i wytrzymałość mechanizmu zamykania, natomiast uchwyty wykonane z drewna zwiększają komfort użytkowania i ograniczają nagrzewanie się części chwytnej podczas pieczenia. Dodatkowo formy mogą zostać rozdzielone przy zawiasie, co ułatwia czyszczenie.

długa, ergonomiczna rękojeść

Długa rękojeść  umożliwia zachowanie bezpiecznej odległości od źródła ciepła podczas przygotowywania potraw. Ergonomiczne drewniane uchwyty zapewniają pewny chwyt oraz komfortowe obracanie formy nawet podczas intensywnego nagrzewania.

najważniejsze cechy

  • wykonana z trwałego żeliwa
  • wyposażona w elementy ze stali nierdzewnej
  • uchwyt z drewna 
  • właściwości nieprzywierające
  • możliwość przygotowania dwóch mięs
  • długa rękojeść
  • możliwość rozdzielenia połówek formy
Więcej informacji
Kolor główny Black
EAN 4250435730782
Kod producenta BG-IRON
Producent Petromax

Oceń ten produkt jako pierwszy