Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro!

Wzrost modela:

Hełm ASG FMA SFR - Dark Earth

Ocena:
86% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
79,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - środa 3.06
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa od 200 zł
7 pkt. o wartości 3,50 zł na kolejne zakupy
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK

30-dniowa Ochrona Ceny w KSK
Cena spadnie - otrzymasz kupon

Raty 0% dostępne od 100 zł
Do góry
79,00 zł

Replika ASG kasku została wykonana z tworzywa sztucznego. Przemyślana konstrukcja i niewielka waga sprawiają, że jest bardzo wygodna w noszeniu.

Wewnątrz są gąbki zapewniające stabilne osadzenie na głowie. Gąbki przymocowano za pomocą naklejek co pozwala na dostosowanie ich pozycji do naszych preferencji.

Fasunek jest 2-punktowy. Zapina się go klamrą typu fastex. Zespół bocznych szyn montażowych umożliwia zamocowanie całej gamy dodatkowych akcesoriów. Producent przewidział możliwość instalacji systemów NVG, umieszczając na czole kasku wykonany z tworzywa montaż oraz linki odciągowe.

Kolor: Dark Earth
Obwód głowy: 56-60 cm
Materiał: tworzywo sztuczne
Waga: 760 g
Producent: FMA

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Odcienie brązu
Kolor główny Dark Earth
Otwory wentylacyjne Tak
Materiał skorupy Tworzywo sztuczne
Szyna na akcesoria Tak
Typ hełmu SF
Waga 760 g
EAN 5902543151292
Kod producenta 1152219773(FMA-21-022371)
Producent FMA

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. S... Opinia potwierdzona zakupem
    80%

    56-60 cm wg opisu, 57-61 cm wg pudełka. W paczce plastikowa skorupa i pianki podklejone taśmą dwustronną które trzeba samemu wykleić, trochę z tym zabawy jest żeby zrobić to równo. Na głowie obwód 57cm po wyklejeniu kask dalej lata jak rondel. Ktoś sprzedawał podobny na OLX, powód: za duży. Szkoda bo za tą cenę jakość i design jest zadowalająca. Pasek na gardle faktycznie dusi trochę i mało wygodny. Będę pewnie próbował go jakoś jeszcze zmniejszyć. Przy tej cenie myślę że warto kupić, Ale nastawić się trzeba na lekkie przeróbki.

  2. M...
    80%

    Jest dobry, jak na cenę, jego minusem jest to, ze jest wręcz ogromy, ciężko dopasować do głowy, jednak jak na cenę jest OK

  3. S...
    100%

    Bardzo fajny hełm. Jedyne co mi osobiście nie pasowało to pasek na gardle. wymieniłem na taki na brodę.

Brak opinii

  1. ...