NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Kije trekkingowe składane Alpinus Zermatt - Black

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
299,00 zł
Cena regularna 399,00 zł -25%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 399,00 zł -25%
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Do góry
399,00 zł 299,00 zł

Kije trekkingowe o trzysegmentowej konstrukcji z regulacją długości w zakresie 110 -130 cm. Wykonane z carbonu charakteryzującego się niską wagą oraz wytrzymałością na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki teleskopowej konstrukcji długość kijów można dopasować do wzrostu użytkownika, co ułatwia miara naniesiona przy przycisku blokady. Pewny i komfortowy chwyt zapewniają uchwyty wykonane z pianki EVA, a regulowane paski na nadgarstki poprawiają stabilność i bezpieczeństwo. Model wyposażono w zdejmowane, gumowe końcówki do chodzenia po twardym podłożu. 

W zestawie znajdują się:
- dwa kije trekkingowe, 
- dwa talerzyki letnie,
- dwa talerzyki zimowe,
- dwie gumowe nakładki na szpic.

Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: Carbon
Długość użytkowa: 110-130 cm
Ilość segmentów: 3
Waga: 400 g (para)
Producent: Alpinus, Polska

Alpinus


Militaria.pl jest dealerem premium marki Alpinus.


Alpinus to polska marka outdoorowa, założona w 1990 roku przez legendarnych himalaistów - Artura Hajzera, Janusza Majera i Ryszarda Wareckiego. Od początku istnienia skupia się na tworzeniu solidnej odzieży i sprzętu dla osób ceniących aktywność w terenie. Jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do oferty odzież z membraną Gore-Tex. Po latach nieobecności Alpinus powrócił na rynek, zachowując swoje górskie korzenie i wzbogacając ofertę o nowoczesne technologie i proekologiczne rozwiązania. Dziś to marka wybierana zarówno przez profesjonalistów, jak i entuzjastów outdooru.

Więcej informacji
Kolor główny Black
Kolor/kamuflaż Czarny
Materiał Włókno węglowe
Wysokość 1100 - 1300 mm
Składane Tak
Materiał chwytu pianka EVA
Ilość segmentów 3
Talerzyki w zestawie zimowe + letnie
Nasadki na grot w zestawie Tak
Waga 400 g
EAN 5905616113104
Kod producenta NX11310
Producent Alpinus

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. G...
    100%

    Kijki petarda !!! Dobrze je się trzyma, mega plusem jest uchwyt który można złapać w różnych miejscach co ułatwia chodzenie w górach (nie trzeba ich co chwilę regulować) Lekkie, zajmują mało miejsca, łatwo i szybko się składają, rozkładają. Polecam .

  2. T...
    100%

    Poręczne, regulowane kijki trekkingowe. Uchwyty z pianki EVA są solidne i dobrze wyprofilowane. W zestawie znajdują się nakładki na końcówki dedykowane do śniegu. Po złożeniu kijki mają niewielką długość co ułatwia transport. Wygodny system regulacji długości kijków.

Brak opinii