Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Klej do gwintów K2 Prolok 6 ml czerwony

Ocena:
99% of 100
Producent: K2
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 3,99 zł
10,99 zł
  • Zamów teraz i odbierz paczkę od kuriera DHL w poniedziałek!

Kup i zbierz 1 punkt = 0,50 zł zniżki na następne zakupy.
Kup teraz, zapłać za 30 dni
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 57
  • Warto dokupić
10,99 zł

Wysokiej jakości klej do gwintów K2 Prolok High Strenght, skutecznie zabezpiecza połączenia śrubowe przed wibracjami oraz uszkodzeniami. Ma płynną konsystencję, dzięki czemu aplikacja jest wyjątkowo prosta i nie brudzi. Klej całkowicie wypełnia szczeliny pomiędzy współpracującymi ze sobą gwintami zapewniając pewnie i stabilne połączenie. Jest całkowicie odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zarówno wysoką, jak i niską temperaturę, umożliwiając jednocześnie demontaż przy użyciu ręcznych narzędzi, gdy jest to konieczne. Działa na wszystkich metalach, toleruje lekkie zaolejenie.

K2 Prolok High Strenght w przeciwieństwie do ogólnie dostępnych klejów do gwintów nie wysycha w kontakcie z powietrzem. Twardnieje w wyniki kontaktu z metalowymi częściami.

Klej do śrub stosowany jest w sytuacjach, gdy częsty demontaż nie jest potrzebny. Polecany jest przede wszystkim do:
- replik ASG,
- noży,
- pistoletów wiatrówkowych,
- karabinków wiatrówkowych,
- broni czarnoprochowej.

Uwaga! Przed aplikacją kleju elementy łączone należy dokładnie oczyścić z resztek starego szczeliwa i dobrze odtłuścić. Klej nanosić należy na zewnętrzne i wewnętrzne zwoje gwintu w ilości zapewniającej ciągłość połączenia klejowego. Nie poleca się stosowania tego produktu do urządzeń z czystym tlenem, chlorem lub innymi silnie utleniającymi się substancjami, jak również w kontakcie z tworzywami sztucznymi (szczególnie termoplastycznymi), gdzie może nastąpić pęknięcie naprężeniowe tworzywa

Termin ważności: 12.2026

Pojemność: 6 ml
Producent: K2, Polska

Więcej informacji
EAN 5906534003959
Kod producenta B151
Ocena:
99
4.95/5
57 Opinie
Dodaj opinię
Dodaj opinię

Anuluj
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49