Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro!

Kolimator Specna Arms Flex MRM - Black

Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
99,99 zł
  • Gwarantowana dostawa - wtorek 31.03
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa od 200 zł
Kup i odbierz zniżkę: 9 punktów o wartości 4,50 zł na następne zakupy
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
99,99 zł

Kolimator Specna Arms Flex MRM - Black

Otwarty celownik kolimatorowy z serii Flex wyposażony w regulowany punkt celowniczy o wielkości 3 MOA, podświetlany na kolor czerwony. Model może być montowany na pistoletach serii G (standard TM) oraz szynach Weaver/Picatinny/RIS za pomocą dołączonego do kompletu montażu. Sprawdzi się zarówno w replikach ASG, jak i wiatrówkach.

trwała konstrukcja spełniająca normę ipx4

Model został wykonany z polimeru w kolorze czarnym, charakteryzującego się niską wagą przy zachowaniu wysokiej odporności na uszkodzenia. Konstrukcja została uszczelniona zgodnie z normą IPX4, co zapewnia ochronę przed zachlapaniem i lekkim deszczem padającym z dowolnego kierunku.

podświetlany punkt celowniczy

Punkt celowniczy o wielkości 3 MOA jest podświetlany na czerwono, dzięki czemu zapewnia dobrą widoczność również przy słabszym oświetleniu. Duże gumowe przyciski pozwalają wygodnie regulować poziom jasności, dopasowując intensywność punktu do aktualnych warunków czy własnych preferencji.

Urządzenie umożliwia precyzyjną regulację punktu celowniczego zarówno w pionie, jak i w poziomie - 1 klik odpowiada wartości 1 MOA, co pozwala na dokładne wprowadzanie korekt. Szeroki zakres regulacji na poziomie 80 MOA daje możliwość łatwego dostosowania punktu trafienia do konkretnej repliki oraz dystansu, zwiększając skuteczność i powtarzalność strzałów.

zasilanie bateryjne, osłona w komplecie

Zasilanie kolimatora stanowi jedna bateria CR2032. Do zestawu dołączono gumową osłonę obiektywu chroniącą optykę podczas transportu i przechowywania.

elementy zestawu

  • kolimator
  • śruby montażowe
  • montaż
  • klucz imbusowy

najważniejsze cechy

  • otwarty celownik kolimatorowy z serii Flex
  • punkt celowniczy 3 MOA podświetlany na czerwono
  • regulacja jasności za pomocą dużych, gumowanych przycisków
  • precyzyjna regulacja w pionie i poziomie (1 MOA na klik)
  • szeroki zakres regulacji do 80 MOA
  • kompatybilność z pistoletami serii G (standard TM)
  • montaż na szynach Weaver/Picatinny/RIS (w zestawie)
  • lekka i wytrzymała konstrukcja z polimeru
  • klasa szczelności IPX4 (odporność na zachlapania)
  • zasilanie jedną baterią CR2032
  • gumowa osłona obiektywu w zestawie
  • wymiary 4,5 x ,3,5 x 3,5 cm
  • waga 50 g
Specna Arms


Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.


Specna Arms to marka wyspecjalizowana w produkcji replik ASG, ceniona za solidne wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny. Oferowane modele charakteryzują się realistycznym wyglądem i wysoką trwałością. W ofercie znajdują się różnorodne serie - od lekkich modeli CORE™ dla początkujących, przez zaawansowane EDGE™ z metalowymi korpusami i licencjonowanymi oznaczeniami, po topowe repliki PRIME™ z bezszczotkowymi silnikami i nowoczesną elektroniką. Marka współpracuje z renomowanymi firmami, takimi jak Rock River Arms czy Daniel Defense. Specna Arms cieszy się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych graczy airsoftowych.

Więcej informacji
Rodzaj montażu kolimatora Weaver
Typ montażu Wymienne podstawy
Rozmiar punktu celowniczego 3 MOA
Kolor znaku celowniczego Czerwony
Regulacja podświetlenia Tak
Regulacja znaku celowniczego Stopniowa
Długość 4,5 cm
Wysokość 3,5 mm
Kolor główny Black
Rodzaj akumulatora/baterii 1x CR2032
Typ zasilania Bateria
Waga 50 g
EAN 5902543271884
Kod producenta SPE-10-047080
Producent Specna Arms

Oceń ten produkt jako pierwszy