Krzesło składane turystyczne Walkstool Basic 50 - Black/Grey
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Krzesło składane turystyczne Walkstool Basic 50 - Black/Grey
Składane krzesło turystyczne o konstrukcji opartej na trzech nogach. Obszerne siedzisko zostało wykonane z odpornego na przetarcia poliestru, a teleskopowe nogi z lekkiego aluminium. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 150 kg.
składana konstrukcja, nasadki antypoślizgowe
Nogi zakończono antypoślizgowymi nasadkami, które stabilizują krzesło na podłożu. Teleskopowa budowa umożliwia ich złożenie gdy potrzebna jest niższa pozycja siedzenia. Składana konstrukcja o niewielkich wymiarach oraz niskiej wadze ułatwia transport i przechowywanie.
Najważniejsze cechy
- solidna konstrukcja
- proste i bezpieczne rozkładanie
- antypoślizgowe nakładki
- maksymalne obciążenie 150 kg
- teleskopowe nogi
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Kolor dodatkowy | Grey |
| Materiał główny | poliester |
| Stelaż | Aluminium |
| Maksymalne obciążenie | 150 g |
| Waga | 675 g |
| Wymiary rozłożonego | 50 x 32,5 cm |
| Wymiary złożonego | 30 cm |
| Pokrowiec transportowy | Nie |
| EAN | 834213003301 |
| Kod producenta | WB50 |
| Producent | Walkstool |
| EAN |