Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Kurtka Alpinus Softshell Nookat - Szałwiowy

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
Już od 449,00 zł
Cena regularna 599,00 zł -25%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 499,00 zł -10%
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Gwarantowana dostawa - Sb. 15 Lis.
    Zamów do 23:00 - odbierz paczkę w sobotę!
Kup na raty: 44,90 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 44 punkty = 22,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
599,00 zł 449,00 zł

Lekka kurtka typu softshell wykonana z wytrzymałego i wiatroszczelnego poliamidu. Wierzchni materiał zapewnia skuteczną osłonę przed chłodem i wiatrem, a jego hydrofobowe właściwości spowalniają przenikanie wody do kolejnych warstw ubrania.

Materiał o 3-warstwowej strukturze skutecznie odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz. Współczynnik oddychalności materiału wynosi 20000 g/m2, a wodoodporności 20000 mm/m2, co oznacza, że kurtka zapewnia odpowiednią przewiewność i jest odporna na opady deszczu czy śniegu. 

Służący do zapinania kurtki zamek błyskawiczny firmy YKK został zakończony wysoką stójką, która chroni szyję przed przenikaniem wiatru. Zamki wentylacyjne pod pachami pozwalają na swobodną regulację dopływu powietrza. Regulowane rzepem mankiety, ściągacze w biodrach i regulowany kaptur wyposażony z chroniący przed słońcem daszek zapewniają bardzo dobre dopasowanie do sylwetki użytkownika. Klejone szwy dodatkowo zabezpieczają wnętrze przed przedostawaniem się wilgoci.

Model Nookat został wyposażony łącznie w 5 kieszeni, z czego 3 zapinane na zamki błyskawiczne znajdują się na zewnątrz. Dodatkowo wewnątrz znajdują się dwie kieszenie na drobiazgi, z czego jedna wykonana jest z siatki typu mesh.

Dane techniczne
Kolor: Szałwiowy
Materiał: 100% poliamid
Waga: 380 g (dla rozmiaru M)
Producent: Alpinus, Polska

Alpinus


Militaria.pl jest dealerem premium marki Alpinus.


Alpinus to polska marka outdoorowa, założona w 1990 roku przez legendarnych himalaistów - Artura Hajzera, Janusza Majera i Ryszarda Wareckiego. Od początku istnienia skupia się na tworzeniu solidnej odzieży i sprzętu dla osób ceniących aktywność w terenie. Jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do oferty odzież z membraną Gore-Tex. Po latach nieobecności Alpinus powrócił na rynek, zachowując swoje górskie korzenie i wzbogacając ofertę o nowoczesne technologie i proekologiczne rozwiązania. Dziś to marka wybierana zarówno przez profesjonalistów, jak i entuzjastów outdooru.

Więcej informacji
Ocieplenie Nie
Styl odzieży Trekkingowy
Kolor/kamuflaż Odcienie zieleni
Faktura materiału Jednolita (gładka)
Membrana Tak
Płeć Męska
Liczba kieszeni 5
Kaptur Tak
Kolor główny Szałwiowy
Materiał główny 100% poliamid
Waga 380 g (rozmiar M)
Krój Luźny
Rodzaj rozpięcia Zamek błyskawiczny
Kod producenta MK11325
Producent Alpinus

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 2

  1. M...
    100%

    Użytkuję ją od niedawna. Jest bardzo odporna na wilgoć, nie przepuszcza też chłodu do wewnątrz, ale jest dość przewiewna. Sprawdza się jako zewnętrzna warstwa przy niższych temperaturach, gdy pod spód założony jest polar lub jako wiatrówka na okres wczesnej jesieni. Kolor jest bardzo ciekawy, lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciu. Jestem z niej ogromnie zadowolony!

  2. M...
    100%

    Kurtka bardzo fajna, praktyczna. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciu. Noszę rozmiar M, proponuje brać mniejszy rozmiar. Rękawy są dosyć długie i szerokie.,,...........,..

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup