Latarka Wuben E8 Black - 1300 lumenów
Latarka EDC (Everyday Carry) wyposażona w wysokowydajne diody LED SST-36F, dzięki którym zapewnia światło o mocy do 1300 lumenów i zasięg do 109 metrów. Dodatkowo model zaopatrzono w tryb światła UV o mocy do 2 W, a także boczne światło o mocy 50 lumenów, dzięki któremu może służyć np. jako lampa w namiocie.
korpus wykonany z aluminium, klasa wodoszczelności IP68
Korpus w kolorze czarnym został wykonany z jednego kawałka aluminium przy użyciu precyzyjnych maszyn CNC. Zminimalizowana liczba połączeń w konstrukcji przekłada się na wyższą wytrzymałość strukturalną. Latarka spełnia wysoką klasę wodoszczelności IP68 (całkowita ochrona przed wnikaniem pyłu oraz ochrona przed długotrwałym zanurzeniem w wodzie), a ponadto jest odporna na upadki z wysokości do 1,5 metra. Konstrukcja latarki jest modułowa - panele boczne latarki są mocowane przy pomocy magnesów, co umożliwia szybką ich wymianę, a w tylnej części latarki znajduje się gwint 1/4". Sprężysty klips, który również jest wymienny, umożliwia przyczepienie latarki do krawędzi kieszeni, plecaka lub innych wybranych elementów oporządzenia.
tryby świecenia
Main light
Tryb świecenia/ Moc / Czas pracy
- High / 1300~350 lumenów/ 1+90 min
- Medium / 150 lm / 3,5 h
- Low / 10 lm / 30 h
Side light
Tryb świecenia/ Moc / Czas pracy
- High / 50 lumenów/ 4,5 h
- Medium / 15 lm / 17 h
- Beacon / 30 lm / 36 h
Światło UV
Latarkę wyposażono w światło UV o mocy 2 W. Światło ultrafioletowe pozwala sprawdzić autentyczność banknotów i dokumentów ze znakami wodnymi. Pomaga również w identyfikowaniu fluorescencyjnych elementów, które nie są widoczne gołym okiem.
Wydajny akumulator
Źródło zasilania stanowi akumulator litowo-jonowy 14500 o pojemności 920 mAh. Latarka może być zasilana przy pomocy baterii AA.
najważniejsze cechy
- moc do 1300 lumenów
- zasięg do 109 m
- 3 tryby pracy
- modułowa konstrukcja
- wykonana z aluminium
- klasa szczelności IP68
- czas działania do 36 godzin
- klips
- światło UV o mocy 2 W
- możliwość zasilania bateriami
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Wuben w Polsce.
Wuben to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych latarek oraz akcesoriów oświetleniowych. Zyskała rozpoznawalność dzięki połączeniu zaawansowanych technologii z solidnym wykonaniem, tworząc sprzęt ceniony zarówno przez profesjonalistów, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie znajdują się latarki EDC, modele taktyczne, czołowe oraz specjalistyczne, często wyposażone w regulację strumienia światła czy tryby awaryjne, takie jak SOS. Wuben stawia na trwałość i bezpieczeństwo, wykorzystując aluminium lotnicze oraz wodoodporne konstrukcje zgodne z normami IPX. Firma angażuje się również w projekty społecznościowe - m.in. program „Light Up Your Life”, w ramach którego dostarcza oświetlenie do regionów dotkniętych klęskami żywiołowymi, wspierając lokalne społeczności.
| Maksymalny strumień światła | 1300 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | szeroka |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 1+90 min |
| Czas pracy w trybie wysokim | 3,5 godz. |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 30 godz. |
| Typ zasilania | Wymienny akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1x Li-Ion 14500 |
| Magnes | Tak |
| Kolor główny | Black |
| Kolor światła | Białe |
| Powerbank | Nie |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IP 68 |
| Klips w zestawie | Tak |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 95,2 mm |
| Średnica | 26,2 mm |
| Waga | 70,5 g |
| EAN | 6971196512735 |
| Kod producenta | WUBEN E8 Black |
| Producent | Wuben |
| EAN |