lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Latarka Wuben G5 Ice Crack - 400 lumenów
Kompaktowa latarka przeznaczona do codziennego użytku w terenie, pracy technicznej czy aktywności outdoorowych. Jej lekka i poręczna obudowa spełnia normę szczelności IP68, dzięki czemu gwarantuje całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz długotrwałym zanurzeniem w wodzie. Dzięki niewielkim wymiarom i rozbudowanym trybom oświetlenia sprawdzi się jako narzędzie pomocnicze w wielu zastosowaniach.
Trójstronny uchwyt, obracana głowica
Latarkę wyposażono w trójstronny, obracany uchwyt pozwalający na zaczepienie jej na czapce, szelkach plecaka lub odzieży roboczej. Głowica obracana w zakresie 180 st. umożliwia precyzyjne ustawienie wiązki światła, a zastosowany mechanizm blokady typu 2w1 pełni funkcję szybkiego zwolnienia i osłony portu ładowania. Magnetyczna baza ułatwia stabilne mocowanie urządzenia do metalowych powierzchni.
Płynna regulacja jasności, dodatkowe diody RGB
Latarka zapewnia płynną regulację jasności w zakresie od 2 do 400 lumenów oraz zasięg światła do 82 metrów. Tryb światła białego pozwala dostosować intensywność do aktualnych potrzeb, a dodatkowe diody RGB umożliwiają korzystanie z 7 kolorów światła o mocy 10 lumenów. Dostępne są także tryby migające w konfiguracjach czerwono-niebieskiej, czerwono-zielonej i czerwono-żółtej.
Wbudowany akumulator, wskaźnik poziomu naładowania
Latarka zasilana jest wbudowanym akumulatorem litowo-polimerowym o pojemności 450 mAh i obsługuje ładowanie przez port USB-C z funkcją passthrough, umożliwiającą jednoczesne zasilanie i pracę urządzenia. Wskaźnik poziomu naładowania informuje o stanie baterii, co ułatwia kontrolę nad czasem działania.
Tryby pracy
Tryb pracy / czas świecenia:
- White Light: 400 - 2 lumenów / 50 min - 65 godz.
- RGB Light: 10 lumenów / 9 godz.
- Beacon: 10 lumenów / 45 godz.
- Red-Blue Flash: 10 lumenów / 25 godz.
- Red-Green Flash: 10 lumenów / 25 godz.
- Red-Yellow Flash: 10 lumenów / 25 godz.
Elementy zestawu
- latarka Wuben G5 White - 400 lumenów
- kabel do ładowania USB-C
- pasek na nadgarstek
- kółko do kluczy
Najważniejsze cechy
- norma szczelności IP68
- trójstronny uchwyt
- obracana głowica
- mechanizm blokady 2w1
- magnetyczna baza
- płynna regulacja jasności
- dodatkowe diody RGB
- tryby migające
- wbudowany akumulator
- ładowanie przez port USB-C
- wskaźnik poziomu naładowania
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Wuben w Polsce.
Wuben to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych latarek oraz akcesoriów oświetleniowych. Zyskała rozpoznawalność dzięki połączeniu zaawansowanych technologii z solidnym wykonaniem, tworząc sprzęt ceniony zarówno przez profesjonalistów, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie znajdują się latarki EDC, modele taktyczne, czołowe oraz specjalistyczne, często wyposażone w regulację strumienia światła czy tryby awaryjne, takie jak SOS. Wuben stawia na trwałość i bezpieczeństwo, wykorzystując aluminium lotnicze oraz wodoodporne konstrukcje zgodne z normami IPX. Firma angażuje się również w projekty społecznościowe - m.in. program „Light Up Your Life”, w ramach którego dostarcza oświetlenie do regionów dotkniętych klęskami żywiołowymi, wspierając lokalne społeczności.
| Maksymalny strumień światła | 400 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | skupiona |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 50 min |
| Czas pracy w trybie wysokim | 50 min |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 45 godz. |
| Typ zasilania | Wbudowany akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1 x Li-Ion |
| Kolor główny | Ice Crack |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IP 68 |
| Klips w zestawie | Tak |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 62,1 mm |
| Waga | 52,3 g |
| EAN | 6971196512711 |
| Kod producenta | WUBEN G5 ICE CRACK |
| Producent | Wuben |
| EAN |