lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Latarka Wuben LT35 Pro - 1200 lumenów
Latarka zaprojektowana z myślą o użytkowaniu w terenie, podczas działań taktycznych oraz aktywności outdoorowych. Dzięki wysokowydajnej diodzie Cree XP-L2 V6 LED generuje strumień światła o mocy do 1200 lumenów oraz maksymalnym zasięgu do 200 metrów, co pozwala na skuteczne oświetlenie rozległego obszaru. W trybie Eco model może świecić nieprzerwanie aż do 99 godzin.
Solidna konstrukcja spełniająca klasę szczelności ip68
Korpus wykonano z aluminium anodowanego na czarny kolor. Zastosowany surowiec cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne przy zachowaniu niskiej masy. Wyraźne ryflowanie na obudowie poprawia pewność chwytu, również w rękawicach lub przy mokrych dłoniach.
Latarka spełnia klasę szczelności IP68, która zapewnia całkowitą ochronę przed zanurzeniem w wodzie na głębokość do 2 metrów przez 1 godzinę. Dodatkowo jest odporna na upadki z wysokości do 1 metra. W obudowie umieszczono otwór na smycz.
4 podstawowe tryby i funkcja SOS
- High / 1200-700 lumenów / 4 min + 1,7 h / 200 metrów
- Med / 570 lumenów / 4 h / 137 metrów
- Low / 140 lumenów / 16 h / 67 metrów
- Eco / 20 lumenów / 99 h / 25 metrów
- SOS / 200 lumenów
inteligentna elektronika sterująca, prosta obsługa
Model wyposażono w inteligentną elektronikę sterującą, która odpowiada za emisję stałego prądu. Rozwiązanie to poprawia stabilność wiązki i zapewnia równomierne światło bez widocznych wahań mocy. Funkcja kontroli temperatury automatycznie dostosowuje moc wyjściową, zapobiegając przegrzaniu urządzenia podczas intensywnej pracy.
Do obsługi latarki służy duży, dobrze wyczuwalny przycisk umieszczony na końcu obudowy. Obrotowy pierścień znajdujący się na głowicy umożliwia płynną regulację wiązki światła - od skupionej, zapewniającej daleki zasięg, po szeroką, rozproszoną, odpowiednią do oświetlania najbliższego otoczenia.
zasilanie akumulatorowe, port micro-usb
Latarka zasilana jest dołączonym do kompletu akumulatorem Li-Ion 18650 o pojemności 2600 mAh, który zapewnia do 99 godzin pracy. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla micro-USB. Port został zabezpieczony gumową zawleczką chroniącą przed zabrudzeniem i wilgocią.
elementy zestawu
- latarka
- akumulator Li-Ion 18650
- kabel micro-USB
- smycz
- zapasowe O-ringi
- instrukcja obsługi
najważniejsze cechy
- moc do 1200 lumenów
- zasięg do 200 metrów
- czas pracy do 99 godzin
- dioda Cree XP-L2 V6 LED
- regulowana wiązka światła
- obrotowy pierścień
- kilka trybów pracy
- funkcja kontroli temperatury
- inteligentna elektronika sterująca
- korpus z aluminium
- wodoodporność IP68
- odporność na upadek z 1 metra
- zasilanie akumulatorem 18650
- ładowanie przez micro-USB
- gumowe zabezpieczenie portu
- wyraźne ryflowanie poprawiające chwyt
- otwór na smycz
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Wuben w Polsce.
Wuben to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych latarek oraz akcesoriów oświetleniowych. Zyskała rozpoznawalność dzięki połączeniu zaawansowanych technologii z solidnym wykonaniem, tworząc sprzęt ceniony zarówno przez profesjonalistów, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie znajdują się latarki EDC, modele taktyczne, czołowe oraz specjalistyczne, często wyposażone w regulację strumienia światła czy tryby awaryjne, takie jak SOS. Wuben stawia na trwałość i bezpieczeństwo, wykorzystując aluminium lotnicze oraz wodoodporne konstrukcje zgodne z normami IPX. Firma angażuje się również w projekty społecznościowe - m.in. program „Light Up Your Life”, w ramach którego dostarcza oświetlenie do regionów dotkniętych klęskami żywiołowymi, wspierając lokalne społeczności.
| Maksymalny strumień światła | 1200 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | regulowana |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 4 min + 1,7 godz. |
| Czas pracy w trybie wysokim | 4 godz. |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 99 godz. |
| Typ zasilania | Wymienny akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1x Li-Ion 18650 |
| Magnes | Nie |
| Kolor główny | Black |
| Kolor światła | Białe |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IP 68 |
| Klips w zestawie | Nie |
| Opaska na głowę | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Długość | 140 mm |
| Średnica | 33 mm |
| Waga | 171 g |
| EAN | 6971196510588 |
| Kod producenta | WUBEN LT35Pro |
| Producent | Wuben |
| EAN |